Nejnovější hry

Vanguards

Hra Vanguards
info
Proměňte obyčejné občany města v superhrdiny s úžasnými schopnostmi a zabraňte zlodějům před loupeží. Každý ze superhrdinů má rozdílné dovednosti, takže musíte i přemýšlet, kterého a kdy zrovna použit.
49%

Movefastinator

Hra Movefastinator
info
Pohybujete se neuvěřitelně rychle a vašim úkolem je odrážet se od zdí a dostat se k východu. Při cestě se můžete dostat do nesnázích díky smrtícím lebkám a začít tak od znova.
50%

Cute Pajama Makeover

Hra Cute Pajama Makeover
info
Tahle roztomilá dívka se chystá ke spaní se svým přítelem a potřebuje poradit, jaké pyžamo si má obléct na sebe a jak se upravit. Nepodceňte to a pomozte jí. Do postele jí můžete dát taky plyšáka, aby se nebála.
52%

Roof Racers

Hra Roof Racers
info
Vyberte si mezi čtyřmi auty jako BMW, Lamborghini nebo Alfa Romeo a vydejte se na okružní závod jeden proti jednomu. Po cestě buďte před soupeřem, abyste si mohli brát nitro dříve, než vám jej sebere on.
51%

Nak the Crunkodile

Hra Nak the Crunkodile
info
Jste malým krokodýlem NAK a prokopáváte se podzemním tunelem, kde sbíráte mince a vyhýbáte se nepřátelské havěti a jiným nástrahám. Musíte si ale pospíšit, protože obrazovka se posouvá s vámi a pokud nebudete stíhat, zabije vás to.
51%

Dating Justin Bieber

Hra Dating Justin Bieber
info
Populární teenagerský zpěvák Justin Bieber šel k vám, abyste ho upravili. Nejdřív byste ho měli ale poznat. Během jeho úpravy se vás hra ptá na řadu otázek o jeho osobnosti, např. jaké je jeho oblíbené číslo a vy se snažte odpovídat správně, aby k vám získal důvěru.
49%

Mint Colors

Hra Mint Colors
info
Máme tady léto a tahle dívka je zcela zblázněná do zelené barvy. Miluje listí, trávu, přírodu... prostě cokoli, co má jen trochu nádech zelené. V šatníku proto v tomto období nenajdete žádnou jinou barvu. Zkuste ji nějak sladit, obléknout a nasadit makeup.
47%

Game Over Gopher

Hra Game Over Gopher
info
Zachraňte velkou a lahodnou mrkev před útoky bobrů. Na cestičku umístěte stroje, které budou do bobrů sypat malé mrkve dokud neprasknou. Takovým stylem zůstane velká mrkev neporušena a bude se moci servírovat na oběd. Stroje můžete také postupně vylepšovat.
48%

New Land

Hra New Land
info
Cestujete podivným vrtulníkem s uvázaným míčem zespoda. Pomocí tohoto míče musíte posouvat předměty tak, abyste si otevřeli cestu do magických dveří, které vás teleportují do dalšího kola. Máte ale omezený čas a vrtulník není nezničitelný.
50%

Co dělat když je nuda? Zahrajte si hry.

Hrajte také Happy Wheels.

Účetní programy AdmWin

Provázaná fakturace na zakázky a sklady, účtenky, prodejky, nabídky, objednávky, poptávky.Náplně do tiskáren
Tonery do tiskáren všech značek. Všechny náplně do tiskáren skladem. Doručení do 24 hodin. Garance nákupu.

How to get loans Acne automaty
soft capital recenze