S těmito hrami nebude mít nuda šanci

 

Je neděle, dvě hodiny odpoledne. Na Netflixu vás nic nezaujalo a navíc jste slíbili, že na poslední epizodu Hry o trůny se podíváte s přítelkyní. Nechce se vám utrácet peníze ani jít ven, vlastně se vám ani nechce z gauče.

 

Klasický případ nudy, ale co s tím můžete udělat? Můžete si přečíst knihu, ale i to vám přijde příliš náročné. V obchodě s aplikacemi začnete hledat novou hru, kterou byste si zahráli. Ale kde začít? Výsledky vašeho hledání nejsou zrovna valné.

 

Proto vám přinášíme několik aplikací a webových stránek určených pro mobilní zařízení, se kterými se určitě zabavíte.

Meme Generator

 

Ano, některé internetové memy jsou opravdu hloupé (a urážlivé). Pokud si ale do telefonu nainstalujete aplikaci Meme Generator, můžete sdílet své memy s přáteli a dalšími lidmi, kteří z nich nebudou hned chtít udělat virál.

 

Chcete přítelkyni poslat mem a popíchnout ji, že jste se možná podívali (samozřejmě že ve skutečnosti nepodívali) na Hru o trůny bez ní? Pokud máte paměť plnou fotek z páteční noci, co dalšího s nimi dokážete vyvést?

Her Story

 

Tato aplikace je na světě už pár let, ale pokud máte rádi napínavé příběhy se zločinem na pozadí, pak hra Her Story rozhodně stojí za zkoušku. Podle ostatních hráčů je tato hra stejně „mrazivá“, jako kdybyste byli detektivem vyšetřujícím zločin.

 

Chcete vědět, zda se vám dlouhé maratony sledování seriálu Zákon a pořádek vyplatily? Pokud se ponoříte do této aplikace, pravděpodobně s ní strávíte mnoho hodin, aniž byste si toho vůbec všimli (nebo vám to vadilo).

Americká online sázková kancelář

 

Dokážete si představit lepší způsob, jak trávit den, než trochou sázení na sport? Obzvláště, když jste sportovním fanouškem? Když nevíte, co přesně děláte, může být sázení na sport trochu zmatené a snad i vágní. Zkuste se však podívat na prověřenou a zcela legitimní mobilní webovou stránku Americké online sázkové kanceláře, která je nejen bezpečným místem, kde si můžete vsadit, ale také se tu můžete pár věcí přiučit.

Trivia Crack

 

Jasně, když jste vyzvali své přátele na Facebooku, mohla se hra Trivia Crack zdát na první pohled „včerejší“, ale pokud jste ji už nějakou dobu (anebo nikdy) nehráli, zjistíte, že je to zábavná hra, se kterou ihned zaženete nudu.

 

Je navíc zdarma, takže se můžete učit nové věci, ohromit sami sebe rozsahem svých znalostí a zakusit pocit úspěchu pokaždé, když postoupíte na další úroveň. Někdy je to prostě o malých věcech.

Pin Out

 

Pinballové hrací stroje jsou dnes už velmi vzácné, ale pokud na vás čas od času sedne nostalgie, je hra Pin Out tou správnou zábavou. Realistickou mechaniku hry pak oceníte i v případě, že nejste zrovna vášnivý fanoušek tohoto typu her.

TypeShift

 

I když zrovna nemáte náladu nic dělat a nudíte se, vždycky je dobré trochu procvičit mozek (a k tomu pomůže jakákoli hra). Pokud si rádi hrajete se slovy, možná si užijete přesmyčkovou hru TypeShift. A jelikož se těžko popisuje, bude nejlepší, když ji sami zkusíte.

FFXIV gil for sale