Hry na score

Ascend

Hra Ascend
info
Malý panáček vstoupí do bubliny a v tu chvíli hra začne. Bublina vzlétne a vy pomocí děl ho máte co nejvíce přiblížit k vesmíru. Do bubliny střílíte kamení, aby udržela směr a sbíráte mince pro lepší skóre.
50%

Tom Beach Parking

Hra Tom Beach Parking
info
Parkovací hra, při které se musíte dostat vytyčenou cestou na vzdálené parkoviště. První tedy musíte přejet klasickou silnici, na které se pohybují i jiné vozidla a jakmile se dostanete na parkoviště, musíte auto řádně zaparkovat. V této hře máte určité životy a malé srážky se akceptují.
46%

Hell Cops ND

Hra Hell Cops ND
info
Svět se nakazil virem a všichni lidi kolem se proměnili v zombíky. Vy řídíte policejní auto a vašim úkolem je přejíždět lidi, bourat do aut a sudů, abyste si získal respekt a udělal pořádek. Nesmíte se ovšem převrátit, v takovém případě začínáte od předchozího checkpointu.
48%

On The Wheels

Hra On The Wheels
info
Závodíte s auty na silnici pro veřejnost. Občas se kolem vás mihnou slušní řidiči, tak si dávejte pozor, ať nenarazíte. Je totiž pravděpodobné, že si doničíte auto tak, že už se nebudete moci pohnout. Během závodu sbírejte po cestách peníze nebo opravy.
49%

Madpet Skate 2

Hra Madpet Skate 2
info
Jste zajícem na skateboardu a vašim úkolem v této hře je sesbírat co nejvíce hvězdiček ze střech a přitom dělat různé triky pomocí skateboardu. Pozor, ať nespadnete.
49%

Rich Cars 2

Hra Rich Cars 2
info
Zažijte adrenalinovou jízdu v bohatém autě růžové barvy. Auto je vybaveno nejen dusíkem, ale také raketami, jenž zneškodní policii nebo různé překážky. Po cestě berte diamanty a další různé věci, které vám zlepší skóre.
50%

Eggstinction

Hra Eggstinction
info
Ovládáte posledního dinosaura na světě. Odolávejte útokům mimozemšťanům a snažte se nahrát co nejvyšší skóre. Postupem získáváte stále silnější zbraně. V průběhu hry se na nějakou chvíli můžete proměnit i ve velkého a mnohem silnějšího dinosaura.
49%

Starmada

Hra Starmada
info
Klasické vesmírné lodě. Vyberte si ovládání a začněte ničit všechny vaše nepřátelé. Pokračujte od úrovně k úrovni až dojdete k té poslední a zvítězíte. Po všech zastřelených vesmírných lodí sbírejte vše, co z nich spadne. Můžou to být životy nebo také skóre.
49%

Worlds Guard

Hra Worlds Guard
info
Ubraňte svou základnu před útokem nepřátel. Umístěte obranné věže na správné místa tak, abyste nikoho na své území nevpustili. Za každé zničené nepřátele máte peníze, které můžete investovat do nových nebo do stávajících věží.
49%

Co dělat když je nuda? Zahrajte si hry.

Hrajte také Happy Wheels.

Účetní programy AdmWin

Provázaná fakturace na zakázky a sklady, účtenky, prodejky, nabídky, objednávky, poptávky.Náplně do tiskáren
Tonery do tiskáren všech značek. Všechny náplně do tiskáren skladem. Doručení do 24 hodin. Garance nákupu.

How to get loans Acne automaty
soft capital recenze