Eggstinction

(49%) Like Dislike

AkčníOvládání

Pohyb W, S, A, D. Levé tlačítko myší akce a SPACE buď skákání nebo proměna ve velkého dinosaura.

Pošli přátelům

Popis hry

Ovládáte posledního dinosaura na světě. Odolávejte útokům mimozemšťanům a snažte se nahrát co nejvyšší skóre. Postupem získáváte stále silnější zbraně. V průběhu hry se na nějakou chvíli můžete proměnit i ve velkého a mnohem silnějšího dinosaura.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Stealth Hunter 2

Hra Stealth Hunter 2
info
Jste tajným agentem a musíte splnit mise, které si u vás objednali mafiáni. Buďte opatrní a neprozraďte se, nepřátelé jsou ozbrojeni a bez problému na vás pustí alarm. Hra má několik levelů.
49%

Tripod Attack

Hra Tripod Attack
info
Pomocí obrovského robotu ničíte paprskem armádu spojených státu, kteří na vás útočí. Zabíjejte vojáky, auta a další nepřátele a dávejte si při tom dobrý pozor, ať se vám paprskem nepřetěží.
46%

Zombie Kids Easter

Hra Zombie Kids Easter
info
Jste velikonočním zajícem v zemi plné vajíček, ve které se musíte ubránit všem nepřátelům. Z některých zbudou jen zbraně, které můžete vzít a použít je.
47%

Firefight

Hra Firefight
info
Zkuste přežít útok vojenské armády, natočte na ně své zbraně a zmáčkněte spoušť. Všechny je postřílejte. Za odměnu získáte nezbytné zkušenosti a dovednosti a budete si moci vylepšit své zbraně, abyste odolali i v dalších kolech.
45%

Crazy Steam Bros

Hra Crazy Steam Bros
info
Jste v době, kdy letadla ještě neexistovala, přesto se dvěma muži letíte a dobýváte nebe strojem, který vypadá jako drak. Umí ale střílet a házet bomby, proto se ubraňte všem nepřátelům a zničte jej.
47%

ARCS

Hra ARCS
info
Obraňte svou vesmírnou základnu proti útokům robotům. Odolávejte nátlakům a pomocí střeliv je zlikvidujte. Postupně si kupujte nové zbraně, jinak jen stěží odoláte.
48%

Vaše komentáře