Stealth Hunter 2

(49%) Like Dislike

AkčníOvládání

Chodíte buď myší nebo šipkami. Mezera akce, Shift plížení, X otevření inventáře, Z změna zbraně a C sekundární akce.

Pošli přátelům

Popis hry

Jste tajným agentem a musíte splnit mise, které si u vás objednali mafiáni. Buďte opatrní a neprozraďte se, nepřátelé jsou ozbrojeni a bez problému na vás pustí alarm. Hra má několik levelů.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Tripod Attack

Hra Tripod Attack
info
Pomocí obrovského robotu ničíte paprskem armádu spojených státu, kteří na vás útočí. Zabíjejte vojáky, auta a další nepřátele a dávejte si při tom dobrý pozor, ať se vám paprskem nepřetěží.
47%

Zombie Kids Easter

Hra Zombie Kids Easter
info
Jste velikonočním zajícem v zemi plné vajíček, ve které se musíte ubránit všem nepřátelům. Z některých zbudou jen zbraně, které můžete vzít a použít je.
47%

Firefight

Hra Firefight
info
Zkuste přežít útok vojenské armády, natočte na ně své zbraně a zmáčkněte spoušť. Všechny je postřílejte. Za odměnu získáte nezbytné zkušenosti a dovednosti a budete si moci vylepšit své zbraně, abyste odolali i v dalších kolech.
46%

Crazy Steam Bros

Hra Crazy Steam Bros
info
Jste v době, kdy letadla ještě neexistovala, přesto se dvěma muži letíte a dobýváte nebe strojem, který vypadá jako drak. Umí ale střílet a házet bomby, proto se ubraňte všem nepřátelům a zničte jej.
48%

ARCS

Hra ARCS
info
Obraňte svou vesmírnou základnu proti útokům robotům. Odolávejte nátlakům a pomocí střeliv je zlikvidujte. Postupně si kupujte nové zbraně, jinak jen stěží odoláte.
48%

Dummy Crusher

Hra Dummy Crusher
info
Zničte testovací figurky bombardováním správného místa. Udělejte to co nejefektivněji a nejbrutálněji, jedině tak budete mít dostatek bodů. Během hry vás čekají různé předměty, které budete zkoušet ke zničení figurín.
49%

Vaše komentáře