Nak the Crunkodile

(51%) Like Dislike

OddechovéOvládání

Šipkami.

Pošli přátelům

Popis hry

Jste malým krokodýlem NAK a prokopáváte se podzemním tunelem, kde sbíráte mince a vyhýbáte se nepřátelské havěti a jiným nástrahám. Musíte si ale pospíšit, protože obrazovka se posouvá s vámi a pokud nebudete stíhat, zabije vás to.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Bunkey

Hra Bunkey
info
Zahrajte si známou hru a střílejte na kuličky další kuličky stejné barvy. Pokud nashromáždíte dostatečné množství, kuličky prasknou. Řiďte se taky podle opice na pravoboku, která vám bude pomáhat a říkat vám, co a jak.
49%

Magnetic

Hra Magnetic
info
Použijte svou magnetickou energii k rozpohybování a překonejte při cestě všechny možné překážky. Snažte se taky posbírat všechny hvězdičky, abyste úroveň zvládli na jedničku.
50%

Flooded Village

Hra Flooded Village
info
Vybudujte pomocí vody krásnou vesnici se spokojenými občany. Odstraňte tak bloky písku, aby se voda dostala mezi stromy a piráty. Pokud se v blízkosti budou vyskytovat malé a neposlušné děti, dbejte na to, aby se tam voda nedostala.
50%

Push the Button

Hra Push the Button
info
Natáhněte a pusťte! Dostaňte se k červenému tlačítku a otevřete si pomocí něj dveře do další úrovně. Vypočítejte úhel, sílu a směr a pusťte tlačítko na myši.
49%

Youda Jewel Shop

Hra Youda Jewel Shop
info
Jste ve fabrice na výrobu šperků různých druhů, které pak prodáváte přímo svým zákazníkům. Ti si pro to chodí sami a sami si řeknou, co právě teď chtějí a potřebují. Splňte jim jejich přání a vydělejte si balík.
49%

Aliens in box Deluxe

Hra Aliens in box Deluxe
info
Dostaňte mimozemšťana zpět do své vlasti tím, že mu uvolníte cestu do své krabicové stíhačky. Klepněte myší na jednotlivé dřevěné kostky tak, aby mimozemšťanovi nic nepřekáželo v odletu.
48%

Vaše komentáře