Magnetic

(50%) Like Dislike

OddechovéOvládání

Mezerníkem.

Pošli přátelům

Popis hry

Použijte svou magnetickou energii k rozpohybování a překonejte při cestě všechny možné překážky. Snažte se taky posbírat všechny hvězdičky, abyste úroveň zvládli na jedničku.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Flooded Village

Hra Flooded Village
info
Vybudujte pomocí vody krásnou vesnici se spokojenými občany. Odstraňte tak bloky písku, aby se voda dostala mezi stromy a piráty. Pokud se v blízkosti budou vyskytovat malé a neposlušné děti, dbejte na to, aby se tam voda nedostala.
50%

Push the Button

Hra Push the Button
info
Natáhněte a pusťte! Dostaňte se k červenému tlačítku a otevřete si pomocí něj dveře do další úrovně. Vypočítejte úhel, sílu a směr a pusťte tlačítko na myši.
49%

Youda Jewel Shop

Hra Youda Jewel Shop
info
Jste ve fabrice na výrobu šperků různých druhů, které pak prodáváte přímo svým zákazníkům. Ti si pro to chodí sami a sami si řeknou, co právě teď chtějí a potřebují. Splňte jim jejich přání a vydělejte si balík.
49%

Aliens in box Deluxe

Hra Aliens in box Deluxe
info
Dostaňte mimozemšťana zpět do své vlasti tím, že mu uvolníte cestu do své krabicové stíhačky. Klepněte myší na jednotlivé dřevěné kostky tak, aby mimozemšťanovi nic nepřekáželo v odletu.
48%

3D Xonix LP

Hra 3D Xonix LP
info
Vyberte si oblast a uvězněte v ní kuličky, které se neustále pohybují. Natáhněte lanko do druhého bodu a zacpěte tak oblast. Pozor, aby se lanka kulička nedotkla, jinak přijdou vaše snahy na zmar.
50%

Super Mario Flash

Hra Super Mario Flash
info
Flashová verze klasické hry Super Mario Bros. Máte pět životů životů ke splnění všech kol.
53%

Vaše komentáře