Nejnovější hry

Cop Pursuit

Hra Cop Pursuit
info
Jste hledaným zločincem a jakmile se vydáte na cestu, začne po vás pátrat policejní vůz. Musíte mu dostatečně vzdáleně ujet, aniž by se vás stihl dotknout a pak zaparkovat na předem vybraným místě. Pokud to zvládnete, můžete pokračovat v dalším levelu.
49%

Barbie Loves Icecream

Hra Barbie Loves Icecream
info
Tahle barbie strašně miluje zmrzlinu a dostala na ni právě chuť. Chce se tedy projít do města a jednu si koupit. Jen neví, co si má vzít na sebe, když je venku takhle hezky. Pomozte jí ve výběru oblečení a makeupu.
51%

Endless War

Hra Endless War
info
Jste v pouštních válkách a řídíte v něm džíp s kulometem, s kterým byste měly zničit své nepřátelé a dobýt jejich území. Vyhýbejte se jejich kulkám a útočte chytře.
50%

Park Your Ride 2 Shanghai

Hra Park Your Ride 2 Shanghai
info
Máte práci v parkovací službě a vašim úkolem je parkovat auta hostů. Na jednom terénu se vleze například deset aut a vy musíte každé z těchto aut zaparkovat bez poškození. Na ulicí můžou být i jiní účastníci provozu nebo lidi.
50%

Selena Celeb Makeover

Hra Selena Celeb Makeover
info
Populární americká zpěvačka pro teenagery Selena Gomez s hity jako Naturally nebo Who says potřebuje upravit tvář na koncert a vybrat k tomu vhodné oblečení. Buďte její stylista a udělejte z ní zase nádhernou dámu.
50%

Mario Beach Mini Golf

Hra Mario Beach Mini Golf
info
Zahrajte si mini golf v podání oblíbeného stylu Super Mario. Vyberte úhel a sílu a odpadle míček do zelené roury, kterou jste už jste ve hře Mario určitě spatřily. Během hry narazíte i na různé překážky jako například potvory ze samotné hry. Snažte se míčkem trefit taky hvězdičku a hříbečky.
51%

Stellar War

Hra Stellar War
info
Nacházíte se v jedné z galaxií hluboko ve vesmíru. Máte tam základnu, která čeká na ostatní posádky z armády. V tu je ale napadnou nepřátelé a vy ji musíte ochránit před zničením. Stavějte stroje, budovy a budujte armádu, abyste porazili nepřítele.
49%

Ballerina Girls

Hra Ballerina Girls
info
Nazdobte tři taneční baletky k jejich vystoupení na pódiu před diváky. Všechny tři namalujte, přidejte makeup a upravte vlasy. Taky jim vyberte nějaké módní oblečení, ve kterých se budou cítit jako opravdické baletky.
49%

Commando Attack

Hra Commando Attack
info
Ze všech stran na vás útočí teroristé. Vylézají ze dveří, z oken nebo z venčí. Střílejí po vás s bazukou, pistolí nebo samopalem. Pojďte jim čelit, vyberte si zbraň a zabijte je. Za každé kolo dostanete peníze, za které si můžete koupit lepší zbraně.
49%

Co dělat když je nuda? Zahrajte si hry.

Hrajte také Happy Wheels.

Účetní programy AdmWin

Provázaná fakturace na zakázky a sklady, účtenky, prodejky, nabídky, objednávky, poptávky.Náplně do tiskáren
Tonery do tiskáren všech značek. Všechny náplně do tiskáren skladem. Doručení do 24 hodin. Garance nákupu.

How to get loans Acne automaty
soft capital recenze