Park Your Ride 2 Shanghai

(51%) Like Dislike

ParkingOvládání

Šipkami.

Pošli přátelům

Popis hry

Máte práci v parkovací službě a vašim úkolem je parkovat auta hostů. Na jednom terénu se vleze například deset aut a vy musíte každé z těchto aut zaparkovat bez poškození. Na ulicí můžou být i jiní účastníci provozu nebo lidi.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Catch that train

Hra Catch that train
info
Zaparkujte na vlak ještě předtím, než vám odjede. Odparkujte ze svého místa a opatrně projíždějte mezi ostatními vozy tak, abyste do časového limitu stihli najet na vagón, který vás odveze do dalšího kola.
49%

Sim Taxi Lotopolis

Hra Sim Taxi Lotopolis
info
Jste taxikář a Vaším úkolem je vydělat co nejvíce peněz v novém městě Lotopolis. Nabírejte lidi a vozte je podle mapy kam chtějí. Pozor na prázdnou nádrž, když dochází benzín musíte k pumpě. Před policii jezděte opatrně jinak můžete dostat pokutu. Řiďte se pokyny zákazníků ať jsou spokojení a vyděláte si více peněz.
51%

Parking Lot 2

Hra Parking Lot 2
info
Máte 3 pokusy na zaparkování Vašeho vozu během stanoveného limitu. Obtížnost se stupňuje s přibývajícími koly. Ve hře si můžete vytvořit vlastní kolo kliknutím na 'Design Custom Levels".
49%

Parking Lot 3

Hra Parking Lot 3
info
Zaparkujte bezpečně na stanovené místo v časovém limitu. Máte tři životy na splnění všech levelů.
51%

Sim Taxi New York

Hra Sim Taxi New York
info
Jsi taxikář, který potřebuje nutně vydělat peníze aby se dostal dál. Voz lidi, inkasuj peníze, čerpej benzín a přitom se snaž moc nebourat a splníš úkoly ve hře.
48%

Sim Taxi Berlin

Hra Sim Taxi Berlin
info
Město Berlin tě potřebuje. Jsi totiž taxikář. Dovez lidi na místo určení podle radaru a vydělávej peníze. Zaujme vás jistě i goodgame big farm
50%

Vaše komentáře