Parking Lot 2

(49%) Like Dislike

Závodní hry

ParkingOvládání

Hra se ovládá šipkami

Pošli přátelům

Popis hry

Máte 3 pokusy na zaparkování Vašeho vozu během stanoveného limitu. Obtížnost se stupňuje s přibývajícími koly. Ve hře si můžete vytvořit vlastní kolo kliknutím na 'Design Custom Levels".

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Parking Lot 3

Hra Parking Lot 3
info
Zaparkujte bezpečně na stanovené místo v časovém limitu. Máte tři životy na splnění všech levelů.
51%

Sim Taxi New York

Hra Sim Taxi New York
info
Jsi taxikář, který potřebuje nutně vydělat peníze aby se dostal dál. Voz lidi, inkasuj peníze, čerpej benzín a přitom se snaž moc nebourat a splníš úkoly ve hře.
48%

Sim Taxi Berlin

Hra Sim Taxi Berlin
info
Město Berlin tě potřebuje. Jsi totiž taxikář. Dovez lidi na místo určení podle radaru a vydělávej peníze. Zaujme vás jistě i goodgame big farm
50%

Car Park Challenge

Hra Car Park Challenge
info
Najděte volné místo k zaparkování a zaparkujte bez zdemolování Vašeho auta. Nesmíte parkovat na místech vyznačených pro invalidy a také se vyhýbejte samovolně jezdícím nákupním košíkům, aby Vám nepoškodili vozidlo.
51%

Park It!

Hra Park It!
info
Vyber si jedno z pěti stanovšť a zaparkuj všechny auta v časovém limitu. Tato online hra má několik kol, jejichž obtížnost se zvyšuje. Tyto kola můžeš projít dvěma obtížnostmi řízení. Pokud tuto superhru dokážete dohrát v těžším módu a zároveň projdete všemi koly, jste opravdu machři. Mě se to tedy nepovedlo.
50%

DragonBall Kart

Hra DragonBall Kart
info
Zazávoďte si s ostatními motokárami a vyhrajte. Vybírejte kostičky s otazníkem a Spacebarem používejte zbraně a enterem specialni schopnosti které naleznete.
50%

Vaše komentáře