Vanessa True MakeUp

(48%) Like Dislike

Make-up hryOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Upravte a vystylizujte populárni herečku a zpěvačku Vanessu Hudgens. Vyberte jí účes, barvu vlasů, makeup nebo třeba oční stíny, tričko a brýle. Můžete jí vybrat i jedno z pěti možných pozadí.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Ballerina Girls

Hra Ballerina Girls
info
Nazdobte tři taneční baletky k jejich vystoupení na pódiu před diváky. Všechny tři namalujte, přidejte makeup a upravte vlasy. Taky jim vyberte nějaké módní oblečení, ve kterých se budou cítit jako opravdické baletky.
50%

Selena Celeb Makeover

Hra Selena Celeb Makeover
info
Populární americká zpěvačka pro teenagery Selena Gomez s hity jako Naturally nebo Who says potřebuje upravit tvář na koncert a vybrat k tomu vhodné oblečení. Buďte její stylista a udělejte z ní zase nádhernou dámu.
50%

Barbie Loves Icecream

Hra Barbie Loves Icecream
info
Tahle barbie strašně miluje zmrzlinu a dostala na ni právě chuť. Chce se tedy projít do města a jednu si koupit. Jen neví, co si má vzít na sebe, když je venku takhle hezky. Pomozte jí ve výběru oblečení a makeupu.
51%

Mint Colors

Hra Mint Colors
info
Máme tady léto a tahle dívka je zcela zblázněná do zelené barvy. Miluje listí, trávu, přírodu... prostě cokoli, co má jen trochu nádech zelené. V šatníku proto v tomto období nenajdete žádnou jinou barvu. Zkuste ji nějak sladit, obléknout a nasadit makeup.
47%

Dating Justin Bieber

Hra Dating Justin Bieber
info
Populární teenagerský zpěvák Justin Bieber šel k vám, abyste ho upravili. Nejdřív byste ho měli ale poznat. Během jeho úpravy se vás hra ptá na řadu otázek o jeho osobnosti, např. jaké je jeho oblíbené číslo a vy se snažte odpovídat správně, aby k vám získal důvěru.
50%

Cute Pajama Makeover

Hra Cute Pajama Makeover
info
Tahle roztomilá dívka se chystá ke spaní se svým přítelem a potřebuje poradit, jaké pyžamo si má obléct na sebe a jak se upravit. Nepodceňte to a pomozte jí. Do postele jí můžete dát taky plyšáka, aby se nebála.
53%

Vaše komentáře