Endless War

(51%) Like Dislike

AkčníOvládání

W, S, A, D a myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Jste v pouštních válkách a řídíte v něm džíp s kulometem, s kterým byste měly zničit své nepřátelé a dobýt jejich území. Vyhýbejte se jejich kulkám a útočte chytře.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Retriever

Hra Retriever
info
Jste zločincem a musíte získat tajný kufřík v bance nebo nějaké jiné budově. Napadněte nebo pozabíjejte rukojmí, ochranku nebo vojáky a kufřík si odneste. Ve většině případu se zapne alarm a přijdou na pomoc další vaši nepřátelé.
51%

Maximum Power

Hra Maximum Power
info
Skočte do robota, vyberte si jednu ze třech zbraní a začněte zabíjet nepřátelé. Nashromážděte všechnu sílu a použijte tu nejsilnější zbraň vůbec. Pokračujte ve své cestě a porazte všechno zlo.
50%

World of Mutants 2

Hra World of Mutants 2
info
Jste létajícím mutantem na cizím území a místní příšery vás neradí vidí. Rozhodnou se proto, že zaútočí. Vy ale musíte přežit a tak všechny zničte. Pokud se vám to povede, můžete při letu vzít i jiné zbraně.
49%

Bionic Sons

Hra Bionic Sons
info
Jste chytrým robotem a musíte se dostat k východu nebo zničit všechny nepřátelé, které se objeví. Můžou na vás útočit hmyzí roboti nebo střílející roboti či tanky a podobně. Dávejte si proto pozor a po každém kole svého robota patřičně vylepšete.
49%

Sands of Doom

Hra Sands of Doom
info
Pokuste se přežít na cizí planetě plné nechutné havěti, která vás chce sežrat za živa. Nacházejte zbraně a střílejte po nich dokud nezemřou.
50%

Mass Mayhem Zombie

Hra Mass Mayhem Zombie
info
Zahrajte si super hru se zombie, kteří se chtějí dostat do vaše tajné skrýše. Zabít je můžete kulometem, který máte na střeše nebo je taky můžete srazit autem, jenž máte v garáži a nebo můžete chodit na vlastní pěst a postřílet je brokovnicí.
50%

Vaše komentáře