Pang Pirate

(51%) Like Dislike

Hry pro nejmenší

Zábavné

OddechovéOvládání

Hra se ovládá šipkami a kotva se střílí mezerníkem

Pošli přátelům

Popis hry

Vaše pirátská loď je napadena padajícími bublinami. Dělte dané bubliny na poloviny na tak malé díly dokud nejsou natolik malé aby sami zmizeli. ( mezerníkem vystřelíte kotvu, která bublinu rozdělí )

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Revenge Of The Zombees

Hra Revenge Of The Zombees
info
Jsi genetická mutace, jsi Zombie! A jediné na co myslíš je, jak se pomstíš lidské rase za to co ti udělala. Pozabíjej a ponič vše na co přijdeš!
51%

Melon Mango Mayhem

Hra Melon Mango Mayhem
info
Házej sladkostmi po ostatních melounech a snaž se všechny trefit. Sílu hodu a směr určuješ myší a čím méně sladkostí použiješ tím větší skóre získáš.
49%

Tequila Zombies

Hra Tequila Zombies
info
Ve hře Tequila Zombies si se dostal na stesku plnou zombie, kterou nutně potřebuješ projít. Proto vem mačetu nebo jinou účinou zbraň na zombíky a všechny je pozabíjej, jinak zabijí oni tebe.
50%

Dirty Bubble Buster

Hra Dirty Bubble Buster
info
Tvým úkolem bude vyčistit se svým kamarádem oceán od zlých duchů. Pochytej všechny své nepřátele a posbírej všechny odpadky? Povede se ti to?
50%

SpongeBob Flying

Hra SpongeBob Flying
info
V této hře budeš létat se sponge bobem. Musíš posbírat určitý počet hamburgerů a hotdogů, aby ses dostal do dalšího kola. Musíš si však dát pozor na nástrahy, které tu na tebe číhají.
46%

Stunt Pilot 2

Hra Stunt Pilot 2
info
Velmi dobrá hra, ve které je Vaším úkolem proletet skrz obruče ve vzduchu. Není to tak snadné, protože Vám let znepříjemnují horkovzdušné balony. Kam až se dostanete?
51%

Vaše komentáře