Stunt Pilot 2

(51%) Like Dislike

OddechovéOvládání

Hra se ovládá šipkami

Pošli přátelům

Popis hry

Velmi dobrá hra, ve které je Vaším úkolem proletet skrz obruče ve vzduchu. Není to tak snadné, protože Vám let znepříjemnují horkovzdušné balony. Kam až se dostanete?

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Funny Jumper

Hra Funny Jumper
info
Vystřelte cirkusového klauna z děla a doskákejte s ním pomocí pružiny co nejdále. Po cestě vám budou pomáhat různé věci jako třeba mraky. Zkuste doskákat co největší počet metrů a získejte tak hodně peněz.
50%

Flying to the Moon

Hra Flying to the Moon
info
Jste kosmonautem a za pomocí dřevěného raketoplánu musíte doletět na měsíc. Určitě se vám to ale nepovede hned napoprvé. Sbírejte cestou na měsíc benzín a peníze a každou odehranou hrou si vylepšete raketoplán, abyste byly od měsíce zase o krok blíž.
48%

Ruder

Hra Ruder
info
Zábavná logická hra s příjemnou grafikou. Pomocí střel se snažte dostat malé děti k těm velkým. Zkuste shromáždit malé zelené čtverečky k tomu velkému a ten se na vás pak usměje a zvětší se. Stejným principem to udělejte i s červenými. Ten velký se sice zmenší, ale taky se usměje.
47%

Cannon Bird 3

Hra Cannon Bird 3
info
Cannon Bird 3 je replikou velmi populární hry na mobilní telefony Angry Birds. Vyberte si ptáčka a snažte se s ním trefit do prasete, který vám ukradl vajíčka od vašich mláďat. Můžete si vybrat z několika druhů ptáků jako třeba vybuchující.
46%

Anski and Blip

Hra Anski and Blip
info
Ovládejte tyto dvě podivné bytosti a napomáhejte si k tomu, abyste se dostali do cíle i se svými kamarády. Pomocí klávesy Shift se přepínáte z jedné postavy na druhou a napomáháte si.
49%

Beach Cafe 2

Hra Beach Cafe 2
info
Obslužte své zákazníky na krásné pláži. Ve vaši restauraci máte na výběr ze tří jídel a dvou havajských drinků. Zákazník vám za dobré služby rád zaplatí, v opačném případě uteče. Časem si budete moci zlepšit svou kuchyň a připravovat tak jídla rychleji.
48%

Vaše komentáře