Flying to the Moon

(48%) Like Dislike

OddechovéOvládání

W, S, A, D

Pošli přátelům

Popis hry

Jste kosmonautem a za pomocí dřevěného raketoplánu musíte doletět na měsíc. Určitě se vám to ale nepovede hned napoprvé. Sbírejte cestou na měsíc benzín a peníze a každou odehranou hrou si vylepšete raketoplán, abyste byly od měsíce zase o krok blíž.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Ruder

Hra Ruder
info
Zábavná logická hra s příjemnou grafikou. Pomocí střel se snažte dostat malé děti k těm velkým. Zkuste shromáždit malé zelené čtverečky k tomu velkému a ten se na vás pak usměje a zvětší se. Stejným principem to udělejte i s červenými. Ten velký se sice zmenší, ale taky se usměje.
47%

Cannon Bird 3

Hra Cannon Bird 3
info
Cannon Bird 3 je replikou velmi populární hry na mobilní telefony Angry Birds. Vyberte si ptáčka a snažte se s ním trefit do prasete, který vám ukradl vajíčka od vašich mláďat. Můžete si vybrat z několika druhů ptáků jako třeba vybuchující.
46%

Anski and Blip

Hra Anski and Blip
info
Ovládejte tyto dvě podivné bytosti a napomáhejte si k tomu, abyste se dostali do cíle i se svými kamarády. Pomocí klávesy Shift se přepínáte z jedné postavy na druhou a napomáháte si.
49%

Beach Cafe 2

Hra Beach Cafe 2
info
Obslužte své zákazníky na krásné pláži. Ve vaši restauraci máte na výběr ze tří jídel a dvou havajských drinků. Zákazník vám za dobré služby rád zaplatí, v opačném případě uteče. Časem si budete moci zlepšit svou kuchyň a připravovat tak jídla rychleji.
48%

Bloopers 2

Hra Bloopers 2
info
Zamiř a střílej! Pošli svého Bloopera do sacího tunelu a umožni mu svobodně žít. V případě překážek použij kameny, aby sis uvolnil cestu. Postupuj od úrovně k úrovni až k ke konečnému cíli.
48%

Crazy Skatebot

Hra Crazy Skatebot
info
Jste šílenej skejtovej robot, s kterým můžete skákat a dělat různé triky. Za pomocí ramp sbírejte klíče a další různé cennosti, jenž najdete. Bojujte proti nepřátelům a dostaňte se v pořádku do cíle.
48%

Vaše komentáře