Cannon Bird 3

(46%) Like Dislike

OddechovéOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Cannon Bird 3 je replikou velmi populární hry na mobilní telefony Angry Birds. Vyberte si ptáčka a snažte se s ním trefit do prasete, který vám ukradl vajíčka od vašich mláďat. Můžete si vybrat z několika druhů ptáků jako třeba vybuchující.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Anski and Blip

Hra Anski and Blip
info
Ovládejte tyto dvě podivné bytosti a napomáhejte si k tomu, abyste se dostali do cíle i se svými kamarády. Pomocí klávesy Shift se přepínáte z jedné postavy na druhou a napomáháte si.
49%

Beach Cafe 2

Hra Beach Cafe 2
info
Obslužte své zákazníky na krásné pláži. Ve vaši restauraci máte na výběr ze tří jídel a dvou havajských drinků. Zákazník vám za dobré služby rád zaplatí, v opačném případě uteče. Časem si budete moci zlepšit svou kuchyň a připravovat tak jídla rychleji.
48%

Bloopers 2

Hra Bloopers 2
info
Zamiř a střílej! Pošli svého Bloopera do sacího tunelu a umožni mu svobodně žít. V případě překážek použij kameny, aby sis uvolnil cestu. Postupuj od úrovně k úrovni až k ke konečnému cíli.
48%

Crazy Skatebot

Hra Crazy Skatebot
info
Jste šílenej skejtovej robot, s kterým můžete skákat a dělat různé triky. Za pomocí ramp sbírejte klíče a další různé cennosti, jenž najdete. Bojujte proti nepřátelům a dostaňte se v pořádku do cíle.
48%

Easter Shop

Hra Easter Shop
info
Jsou velikonoce a vy se dostáváte do roli prodavačky ozdobených vajíček. Předtím se ale musíte dobře postarat o slepici, abyste vůbec nějaká vajíčka měli. Ozdobte je pak podle přání zákazníka a budete za to náležitě odměněni penězi.
48%

Cabbage Maniac

Hra Cabbage Maniac
info
Jste ušatým králíkem, který za pomocí uší a ocasu létá. Dostaňte do sebe všechnu zeleninu. Pomocí mrkve si otevírejte cestičky k zelouňovi.
49%

Vaše komentáře