Bloopers 2

(48%) Like Dislike

OddechovéOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Zamiř a střílej! Pošli svého Bloopera do sacího tunelu a umožni mu svobodně žít. V případě překážek použij kameny, aby sis uvolnil cestu. Postupuj od úrovně k úrovni až k ke konečnému cíli.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Crazy Skatebot

Hra Crazy Skatebot
info
Jste šílenej skejtovej robot, s kterým můžete skákat a dělat různé triky. Za pomocí ramp sbírejte klíče a další různé cennosti, jenž najdete. Bojujte proti nepřátelům a dostaňte se v pořádku do cíle.
48%

Easter Shop

Hra Easter Shop
info
Jsou velikonoce a vy se dostáváte do roli prodavačky ozdobených vajíček. Předtím se ale musíte dobře postarat o slepici, abyste vůbec nějaká vajíčka měli. Ozdobte je pak podle přání zákazníka a budete za to náležitě odměněni penězi.
48%

Cabbage Maniac

Hra Cabbage Maniac
info
Jste ušatým králíkem, který za pomocí uší a ocasu létá. Dostaňte do sebe všechnu zeleninu. Pomocí mrkve si otevírejte cestičky k zelouňovi.
49%

FlashCat

Hra FlashCat
info
Jste kočkou žijící úplně na jiné galaxii a řídíte šestinohého brouka. Nedolovte mu sjet ze tratě a směřujte jej na všechny bonusové mince.
47%

Amigo Pancho 2

Hra Amigo Pancho 2
info
Mexičan Pancho přijel navštívit americké velkoměsto New York a neskutečně si to užívá. Koupil si však balónky, které ho vynáší do vzduchu, kde ho čekají různé nástrahy. Pomocí různých nástrojů se jim vyhněte a nechte Mexičana odletět třeba i na měsíc.
52%

Cruel Balls

Hra Cruel Balls
info
Střílíte z kanónu velké bomby na všechny živé objekty na obrazovce. Často jsou něčím zakryté, takže se budete muset vypořádat i s překážkami. V každém kole máte jen určité množství bomb, tak střílejte přesně a s rozvahou.
48%

Vaše komentáře