Cabbage Maniac

(49%) Like Dislike

OddechovéOvládání

Myší nebo šipkami.

Pošli přátelům

Popis hry

Jste ušatým králíkem, který za pomocí uší a ocasu létá. Dostaňte do sebe všechnu zeleninu. Pomocí mrkve si otevírejte cestičky k zelouňovi.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

FlashCat

Hra FlashCat
info
Jste kočkou žijící úplně na jiné galaxii a řídíte šestinohého brouka. Nedolovte mu sjet ze tratě a směřujte jej na všechny bonusové mince.
47%

Amigo Pancho 2

Hra Amigo Pancho 2
info
Mexičan Pancho přijel navštívit americké velkoměsto New York a neskutečně si to užívá. Koupil si však balónky, které ho vynáší do vzduchu, kde ho čekají různé nástrahy. Pomocí různých nástrojů se jim vyhněte a nechte Mexičana odletět třeba i na měsíc.
52%

Cruel Balls

Hra Cruel Balls
info
Střílíte z kanónu velké bomby na všechny živé objekty na obrazovce. Často jsou něčím zakryté, takže se budete muset vypořádat i s překážkami. V každém kole máte jen určité množství bomb, tak střílejte přesně a s rozvahou.
48%

Bobble Bots

Hra Bobble Bots
info
Vaše město je rozbombardované a uzavřené kuželi. Obyvatele města by se však rádi dostali do svých oblíbených obchodů a nakoupili. Posuňte jim kužely, které jim při cestě do svého obchodu překáží.
45%

Angel Of Battlefield

Hra Angel Of Battlefield
info
Jste zajíčkem záchranářem a musíte uzdravit své zraněné kolegy. Udělejte to rychle, aby nedošlo k přílišné ztrátě krve. Až se k nemocným zajíčkům dostanete, odneste je do svého doupěte.
50%

Ascend

Hra Ascend
info
Malý panáček vstoupí do bubliny a v tu chvíli hra začne. Bublina vzlétne a vy pomocí děl ho máte co nejvíce přiblížit k vesmíru. Do bubliny střílíte kamení, aby udržela směr a sbíráte mince pro lepší skóre.
51%

Vaše komentáře