Dirty Bubble Buster

(50%) Like Dislike

Spongebob hry

OddechovéOvládání

šipky, myš

Pošli přátelům

Popis hry

Tvým úkolem bude vyčistit se svým kamarádem oceán od zlých duchů. Pochytej všechny své nepřátele a posbírej všechny odpadky? Povede se ti to?

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

SpongeBob Flying

Hra SpongeBob Flying
info
V této hře budeš létat se sponge bobem. Musíš posbírat určitý počet hamburgerů a hotdogů, aby ses dostal do dalšího kola. Musíš si však dát pozor na nástrahy, které tu na tebe číhají.
46%

SpongeBob Burger

Hra SpongeBob Burger
info
V této hře budeš rozvážet na mořském koníkovi spongebob hamburgery. Jezdí se šipkami a hamburger vydáte stisknutím levého tlačítka myši. Tak hurá do toho, ať se rozdají úplně všechny!
50%

Hungry Spongebob

Hra Hungry Spongebob
info
Zahrajte si tuto velmi zábavnou skákačku, kde budete hrát s oblíbenou postavičkou SpongeBob. Vaším úkolem bude sbírat hamburgery a hotdogy a dostat se do dalších kol. Dejte si však pozor na díra, do kterých můžete spadnout.
49%

Stunt Pilot 2

Hra Stunt Pilot 2
info
Velmi dobrá hra, ve které je Vaším úkolem proletet skrz obruče ve vzduchu. Není to tak snadné, protože Vám let znepříjemnují horkovzdušné balony. Kam až se dostanete?
51%

Funny Jumper

Hra Funny Jumper
info
Vystřelte cirkusového klauna z děla a doskákejte s ním pomocí pružiny co nejdále. Po cestě vám budou pomáhat různé věci jako třeba mraky. Zkuste doskákat co největší počet metrů a získejte tak hodně peněz.
50%

Flying to the Moon

Hra Flying to the Moon
info
Jste kosmonautem a za pomocí dřevěného raketoplánu musíte doletět na měsíc. Určitě se vám to ale nepovede hned napoprvé. Sbírejte cestou na měsíc benzín a peníze a každou odehranou hrou si vylepšete raketoplán, abyste byly od měsíce zase o krok blíž.
48%

Vaše komentáře