Revenge Of The Zombees

(51%) Like Dislike

Zábavné

Zombie hryOvládání

Hra se ovládá myší

Pošli přátelům

Popis hry

Jsi genetická mutace, jsi Zombie! A jediné na co myslíš je, jak se pomstíš lidské rase za to co ti udělala. Pozabíjej a ponič vše na co přijdeš!

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Tequila Zombies

Hra Tequila Zombies
info
Ve hře Tequila Zombies si se dostal na stesku plnou zombie, kterou nutně potřebuješ projít. Proto vem mačetu nebo jinou účinou zbraň na zombíky a všechny je pozabíjej, jinak zabijí oni tebe.
50%

Zombie Madness

Hra Zombie Madness
info
Svět byl infikován a na vás útočí zombie ze všech stran. Zastřelte je všechny, ale pozor, ať vám nedojdou náboje. V nejhorším případě po nich hoďte granát. Za každou úspěšně dokončenou úroveň dostáváte zaplaceno a můžete si koupit nové zbraně nebo vylepšit svou postavu.
49%

Zomboz

Hra Zomboz
info
Vyzkoušejte slavný Einsteinův vzorec E = m * c nadruhou a zlikvidujte pomocí něj zombie na ostatních planetách. Využijte svou přesnost a sílu a o to ostatní se postarají vnější vlivy okolí.
47%

13 Days After Survival

Hra 13 Days After Survival
info
Už je to 13 dní, co byl svět zasažen neznámou jedovatou látkou, z které se lidi přeměňují na zombie. Nenechte se nakazit a přežijte invazi zombíků. Po každé úrovní si zlepšujte své dovednosti jako přesnost či rychlost.
49%

Zombie 2

Hra Zombie 2
info
Vaše město bylo infikováno záhadným virem a z původních obyvatel se staly zombie. Vykliďte tohle město, zastřelte všechny nakažené a vyhýbejte se zároveň jejich útokům. Zombie chodí vždy po vlnách. Po každé vlně si můžete vylepšit své schopnosti nebo koupit nové zbraně.
47%

TNT Zombies

Hra TNT Zombies
info
Umístěte dynamity na správné místa tak, aby zneškodnily a nejlépe zabily všechny zombíky ve městě. Máte jen omezený počet dynamitů, tak si dejte záležet na tom, jak je všechny rozmístíte.
47%

Vaše komentáře