Tequila Zombies

(50%) Like Dislike

Blesk hry

Nikee hry

Akční

Zábavné

Bojové hry

Brutální hry

Zombie hryOvládání

Hra se ovládá šipkami ( spacebar útok )

Pošli přátelům

Popis hry

Ve hře Tequila Zombies si se dostal na stesku plnou zombie, kterou nutně potřebuješ projít. Proto vem mačetu nebo jinou účinou zbraň na zombíky a všechny je pozabíjej, jinak zabijí oni tebe.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Saloon Brawl

Hra Saloon Brawl
info
Velice povedená 3D hra ve Westernovém stylu. Ve hře si se dostal do potyčky v místní hospodě. Jak z toho vyvázneš záleží na tvých schopnostech a chvatech.
51%

Kung Fu Grandpa

Hra Kung Fu Grandpa
info
Ovládej starého Ninja bojovníka v důchodu. I přes svoje stáří své chvaty však ještě nezapomněl.
51%

Bottle Buccaneer

Hra Bottle Buccaneer
info
Sestřel všechny pirátské lahve co vidíš na obrazovce. Bohužel se nemůžeš adekvátně pohybovat a proto musíš zapojit svůj důvtip a láhve sestřelit různou kombinací odrazů.
49%

Doraemon Tank Attack

Hra Doraemon Tank Attack
info
Ovládej vhodně svůj tank tak, aby jsi stihl zneškodnit a rozstřílet tanky protivníka. Jinak totiž ony rozstřílejí tebe! Ubraň také svou pevnost před zničením a postupuj skrz levely kupředu!
50%

Retroid Reloaded

Hra Retroid Reloaded
info
Ovládněte svou vesmírnou loď a zastřelte všechny vaše nepřátelé. Velmi chytlavá hra, povedená grafika a příjemné ovládání. Získávejte body za zastřelené nepřátele a vylepšujte svou vesmírnou loď.
49%

Brain Buffet

Hra Brain Buffet
info
Jste mrtvý a milujete lidské mozky. Jste mozkožroutem! Skákejte a chytejte děsící se lidi a za živa jim vyrvěte a snězte mozek. Pozor na policejní hlídky s pistolemi. Kolem projíždí i vyděšení řidiči, tak bacha, ať neskončíte pod koly.
49%

Vaše komentáře