Brain Buffet

(50%) Like Dislike

Brutální hryOvládání

Šipky, X - jump, SPACE - útočíte.

Pošli přátelům

Popis hry

Jste mrtvý a milujete lidské mozky. Jste mozkožroutem! Skákejte a chytejte děsící se lidi a za živa jim vyrvěte a snězte mozek. Pozor na policejní hlídky s pistolemi. Kolem projíždí i vyděšení řidiči, tak bacha, ať neskončíte pod koly.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Dead in 60 Seconds

Hra Dead in 60 Seconds
info
Brutální střílečka na zombíky. Máte jen šedesát sekund k tomu, abyste se dostal blíž k domovu. Pak vás pravděpodobně sežerou zombíky. Ze začátku to budete mít těžké, ale postupně si budete zlepšovat své dovednosti a po velkém úsilí se určitě domu nakonec dostanete.
50%

Tom Beach Parking

Hra Tom Beach Parking
info
Parkovací hra, při které se musíte dostat vytyčenou cestou na vzdálené parkoviště. První tedy musíte přejet klasickou silnici, na které se pohybují i jiné vozidla a jakmile se dostanete na parkoviště, musíte auto řádně zaparkovat. V této hře máte určité životy a malé srážky se akceptují.
45%

Nuclear Outrun

Hra Nuclear Outrun
info
Jaderná katastrofa poskytla vaši zemí a vy jste řidičem musíte v určitém čase se dopravit co nejdále, aby jste se tomu vyhnuli. Po cestě vám pod kola budou padat různé zbylé předměty a mrtvoly. Zastřelte je a jeďte dál.
51%

Ultimate Arena Extreme

Hra Ultimate Arena Extreme
info
Zábavná a graficky velmi vydařená mlátička. Menu hry je taky geniální. Už při samotném spuštění ovládáte svého panáčka, jehož vzhled si můžete změnit a pak pomocí monitoru si zvolit oblast, ve které se chcete utkat. Budete čelit extrémním útokům a stejně tak i vaši soupeři, tedy několik postav. Hodně štěstí.
47%

Ricochet 3

Hra Ricochet 3
info
Super brutální hra na přesnost. Vystřelte jednu kulku a pomocí ní zabijte co největší počet mafiánů. Kulka se odráží od stěn, tak miřte přesně a chytře. Máte totiž jen omezený počet.
51%

Boxhead Biever and Baby

Hra Boxhead Biever and Baby
info
Posadí vás na neznámé území, na kterém se z nenadání objeví početná armáda nepřátel. Vy jste sám a musíte se postarat o to, abyste to všechno přežili. Máte meč, pistoli, brokovnici, granáty a barel s benzínem. Zvládnete to?
51%

Vaše komentáře