Tom Beach Parking

(45%) Like Dislike

Brutální hry

ParkingOvládání

Šipkami a mezerníkem potvrdíte zaparkování.

Pošli přátelům

Popis hry

Parkovací hra, při které se musíte dostat vytyčenou cestou na vzdálené parkoviště. První tedy musíte přejet klasickou silnici, na které se pohybují i jiné vozidla a jakmile se dostanete na parkoviště, musíte auto řádně zaparkovat. V této hře máte určité životy a malé srážky se akceptují.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Nuclear Outrun

Hra Nuclear Outrun
info
Jaderná katastrofa poskytla vaši zemí a vy jste řidičem musíte v určitém čase se dopravit co nejdále, aby jste se tomu vyhnuli. Po cestě vám pod kola budou padat různé zbylé předměty a mrtvoly. Zastřelte je a jeďte dál.
51%

Ultimate Arena Extreme

Hra Ultimate Arena Extreme
info
Zábavná a graficky velmi vydařená mlátička. Menu hry je taky geniální. Už při samotném spuštění ovládáte svého panáčka, jehož vzhled si můžete změnit a pak pomocí monitoru si zvolit oblast, ve které se chcete utkat. Budete čelit extrémním útokům a stejně tak i vaši soupeři, tedy několik postav. Hodně štěstí.
47%

Suburban Parking

Hra Suburban Parking
info
V této hře musíte zaparkovat s fárem na předem známém místě. Stav silnic je však podobný jako v České republice a všude samé díry, skvrny od oleje a jiné nástrahy. Vyhněte se jim a pohodlně zaparkujte.
50%

Ricochet 3

Hra Ricochet 3
info
Super brutální hra na přesnost. Vystřelte jednu kulku a pomocí ní zabijte co největší počet mafiánů. Kulka se odráží od stěn, tak miřte přesně a chytře. Máte totiž jen omezený počet.
51%

Cinema Drive In

Hra Cinema Drive In
info
Potrénujte si parkování, abyste pak mohli projít autoškolou snadněji. Čeká vás řada levelů, ve kterých otestujete různé auta a taky odlišně poškozené stavy vozovky. Občasná chyba neuškodí, ale dávejte si pozor, aby se moc často neopakovaly.
51%

American Muscle Car

Hra American Muscle Car
info
Už jste někdy řídili auto na amerických cestách? Ne? Máte jedinečnou příležitost! Tady aspoň zjistíte, že to vůbec nemají jednoduché. Budete muset manévrovat proti ostatním řidičům vozovky, abyste zaparkovali na předem určeném místě.
50%

Vaše komentáře