Suburban Parking

(50%) Like Dislike

ParkingOvládání

Auto ovládáte šipkami a mezerníkem brzdíte.

Pošli přátelům

Popis hry

V této hře musíte zaparkovat s fárem na předem známém místě. Stav silnic je však podobný jako v České republice a všude samé díry, skvrny od oleje a jiné nástrahy. Vyhněte se jim a pohodlně zaparkujte.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Cinema Drive In

Hra Cinema Drive In
info
Potrénujte si parkování, abyste pak mohli projít autoškolou snadněji. Čeká vás řada levelů, ve kterých otestujete různé auta a taky odlišně poškozené stavy vozovky. Občasná chyba neuškodí, ale dávejte si pozor, aby se moc často neopakovaly.
51%

American Muscle Car

Hra American Muscle Car
info
Už jste někdy řídili auto na amerických cestách? Ne? Máte jedinečnou příležitost! Tady aspoň zjistíte, že to vůbec nemají jednoduché. Budete muset manévrovat proti ostatním řidičům vozovky, abyste zaparkovali na předem určeném místě.
50%

Park My Caravan

Hra Park My Caravan
info
Zapojte ke svému autu karavan a dojeďte na předem určené místo a auto i s karavanem zaparkujte. Dávejte si pozor ale na bouračky. Pokud bude pro vás obtížnost příliš těžká, nakupte si čas nebo životy.
51%

Luxury Car Parking

Hra Luxury Car Parking
info
Chcete být v životě úspěšní a mít super rychlé auto? Tak doufám, že ho hned při parkování nerozbijete. Rychlé auta jsou mnohem citlivější. Zkuste si zaparkovat s rychlým autem na nečisto v této hře. Hlavně jeďte opatrně. Cena aut taky není nejlevnější.
50%

Futuristic Car Parking

Hra Futuristic Car Parking
info
Vyzkoušejte si jezdit a parkovat elektronická auta budoucnosti. Dostaňte se z bodu A do bodu B a zaparkujte jako profesionál svůj vůz. Budoucnost není jednoduchá a parkuje se pořád stejně. Dávejte si proto pozor, ať neťuknete jiné vozy.
48%

Park Your Ride 2 Shanghai

Hra Park Your Ride 2 Shanghai
info
Máte práci v parkovací službě a vašim úkolem je parkovat auta hostů. Na jednom terénu se vleze například deset aut a vy musíte každé z těchto aut zaparkovat bez poškození. Na ulicí můžou být i jiní účastníci provozu nebo lidi.
51%

Vaše komentáře