Retroid Reloaded

(49%) Like Dislike

Akční

StřílečkyOvládání

Pohybujte se W, S, A, D. Střílejte levým tlačítkem myši nebo SPACE a měňte zbraně tlačítky Q či E.

Pošli přátelům

Popis hry

Ovládněte svou vesmírnou loď a zastřelte všechny vaše nepřátelé. Velmi chytlavá hra, povedená grafika a příjemné ovládání. Získávejte body za zastřelené nepřátele a vylepšujte svou vesmírnou loď.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Sea Food Shoot

Hra Sea Food Shoot
info
Jste na dně oceánu a všude kolem plavou sadomasochistické ryby. Postřílejte je všechny a splně jednotlivé kola na sto procent. V průběhu několika úrovní se vám střídají zbraně a také vás tvůrce vystaví do nočního prostředí, kde vidíte jen stíny.
50%

Combat Hero

Hra Combat Hero
info
Parádní návyková střílečka. Zahrajte si tutoriál, zjistěte co a jak a hurá do boje! Vyberte si některý z typů her jako vlajky, všichni proti všem nebo týmová hra. Nastavte si své spoluhráče a soupeře a začněte zabíjet.
48%

Land Lobber

Hra Land Lobber
info
V divadelním sále házíte vejce na vystupující herce nebo do terčů. Po každé úrovní získáte určitý počet peněz, ze kterých si můžete vylepšit stávající vlastnosti jako sílu nebo přesnost a nabíjení nebo koupit novou zbraň. Pozor na to, ať vám nevyprší čas.
48%

Eggstinction

Hra Eggstinction
info
Ovládáte posledního dinosaura na světě. Odolávejte útokům mimozemšťanům a snažte se nahrát co nejvyšší skóre. Postupem získáváte stále silnější zbraně. V průběhu hry se na nějakou chvíli můžete proměnit i ve velkého a mnohem silnějšího dinosaura.
49%

Zomboz

Hra Zomboz
info
Vyzkoušejte slavný Einsteinův vzorec E = m * c nadruhou a zlikvidujte pomocí něj zombie na ostatních planetách. Využijte svou přesnost a sílu a o to ostatní se postarají vnější vlivy okolí.
48%

Army Blaster

Hra Army Blaster
info
Jste tvrdým zabijákem v nemilosrdném prostředí. Zabijte všechny vaše nepřátelé a postupe do další úrovně. Po cestě sbírejte zbraně a hvězdičky, které vám přidají na skóre.
49%

Vaše komentáře