William and Sly 2

(50%) Like Dislike

Adventury

Hry se zvířaty

OddechovéOvládání

Hra se ovládá šipkami. Při přidržení šipky nahoru vyskočíte výš.

Pošli přátelům

Popis hry

Adventura, kde jako chytrá liška hledáte různé ztracené poklady a klíče k nim. Ve hře můžete využít mapu, která Vám pomůže najít co potřebujete!

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Goodgame Disco

Hra Goodgame Disco
info
Jsi majitelem jednoho disko klubu v celosvětové multiplayer hře Goodgame Disco. Jako správný manažer diskotéky musíš správně zaúkolovat DJ, barmana a celkově naladit vhodnou atmosféru, aby se návštěvníci klubu dobře cítili a měli chuť se do baru v budoucnu vrátit. Nech svůj byznys růst!
49%

Pang Pirate

Hra Pang Pirate
info
Vaše pirátská loď je napadena padajícími bublinami. Dělte dané bubliny na poloviny na tak malé díly dokud nejsou natolik malé aby sami zmizeli. ( mezerníkem vystřelíte kotvu, která bublinu rozdělí )
50%

Melon Mango Mayhem

Hra Melon Mango Mayhem
info
Házej sladkostmi po ostatních melounech a snaž se všechny trefit. Sílu hodu a směr určuješ myší a čím méně sladkostí použiješ tím větší skóre získáš.
49%

Dirty Bubble Buster

Hra Dirty Bubble Buster
info
Tvým úkolem bude vyčistit se svým kamarádem oceán od zlých duchů. Pochytej všechny své nepřátele a posbírej všechny odpadky? Povede se ti to?
50%

SpongeBob Flying

Hra SpongeBob Flying
info
V této hře budeš létat se sponge bobem. Musíš posbírat určitý počet hamburgerů a hotdogů, aby ses dostal do dalšího kola. Musíš si však dát pozor na nástrahy, které tu na tebe číhají.
46%

Stunt Pilot 2

Hra Stunt Pilot 2
info
Velmi dobrá hra, ve které je Vaším úkolem proletet skrz obruče ve vzduchu. Není to tak snadné, protože Vám let znepříjemnují horkovzdušné balony. Kam až se dostanete?
51%

Vaše komentáře