Vehicles Level Pack

(51%) Like Dislike

OddechovéOvládání

Myší a R restart.

Pošli přátelům

Popis hry

V této hře jste zachráncem tří důležitých složek. Jezdíte jako policajt, hasič nebo záchranář. Musíte pomocí myši rozjet auto a zastavit jej na potřebném místě. Pokud se vám to nepovede, restartujte hru a zkuste to znovu.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Big Time

Hra Big Time
info
Zahrajte si tuto novou revoluční verzi populární hry Tetris. Skládejte správným způsobem jednotlivé díly tak, aby z toho vznikly řádky. Udělejte to tak s celou plochou a snažte se při tom mít jen minimální prázdné místa.
47%

Bloomo Submarine

Hra Bloomo Submarine
info
Řiďte ponorku ve velkém oceánu plného nástrah a různého nepořádku. Prokopejte si pomoci šípu cestu do větší hloubky a zdolávejte veškeré překážky, které se vám při plavbě postaví do cesty.
51%

Werebox 2

Hra Werebox 2
info
Parádní oddychová hra pro přemýšlení. Proměňujte kolečka za hranaté tvary a naopak a snažte se z plochy vytlačit červené pekelníky, kteří se za celou hru tváří ošklivě. Můžete to udělat několika způsoby.
50%

Popeye Bike Ride

Hra Popeye Bike Ride
info
Už jste někdy viděli jezdit Pepka námořníka na kole? Ne? Tak teď máte jedinečnou šanci si to sami vyzkoušet. Sbírejte špenát a dostaňte se v pořádku na kole do cíle. Za body si pak můžete koupit nové kole. Cestou si dávejte ale pozor, máte totiž jen omezené životy.
50%

Fun Party

Hra Fun Party
info
Jste obsluhou zábavní párty, ve které musíte obskakovat zákazníky a dopřát jim zábavu, kterou nikdy nezažili. Pošlete je na taneční parket a nechte je, ať se baví. Až se unaví, posaďte je na gauč a obslužte jídlem nebo pitím.
51%

Little Animals Rescue

Hra Little Animals Rescue
info
Zachraňte mláďata každého zvířete a k tomu posbírejte i všechny hvězdičky, ať do dalšího kola máte co nejvíce bodů. Nasměrujte zvíře tak, aby cestou vzalo všechny bubliny se zvířaty.
50%

Vaše komentáře