Werebox 2

(50%) Like Dislike

OddechovéOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Parádní oddychová hra pro přemýšlení. Proměňujte kolečka za hranaté tvary a naopak a snažte se z plochy vytlačit červené pekelníky, kteří se za celou hru tváří ošklivě. Můžete to udělat několika způsoby.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Popeye Bike Ride

Hra Popeye Bike Ride
info
Už jste někdy viděli jezdit Pepka námořníka na kole? Ne? Tak teď máte jedinečnou šanci si to sami vyzkoušet. Sbírejte špenát a dostaňte se v pořádku na kole do cíle. Za body si pak můžete koupit nové kole. Cestou si dávejte ale pozor, máte totiž jen omezené životy.
50%

Fun Party

Hra Fun Party
info
Jste obsluhou zábavní párty, ve které musíte obskakovat zákazníky a dopřát jim zábavu, kterou nikdy nezažili. Pošlete je na taneční parket a nechte je, ať se baví. Až se unaví, posaďte je na gauč a obslužte jídlem nebo pitím.
52%

Little Animals Rescue

Hra Little Animals Rescue
info
Zachraňte mláďata každého zvířete a k tomu posbírejte i všechny hvězdičky, ať do dalšího kola máte co nejvíce bodů. Nasměrujte zvíře tak, aby cestou vzalo všechny bubliny se zvířaty.
50%

Library Slacking

Hra Library Slacking
info
Jste blonďatou dívkou ve školních lavicích, která si naléhavě potřebuje vyřídit své povinnosti. Potřebuje si opravit kabelku, zavolat kamarádovi, nalíčit se a nebo nabarvit tričko. To vše musí stihnout do té doby, než jí skončí písemná práce. Nesmí ji přitom vidět paní učitelka.
49%

Hospital Frenzy

Hra Hospital Frenzy
info
Jste sestřičkou v místní nemocnici a obsluhujete pacienty, kteří hledají správného doktora na jejich problém. Máte tam psychology, chirurgy, doktory a další specialisty, kteří budou vaše pacienty léčit. Nemocnice má dvě patra, tak se neztraťte.
50%

Go Go Goblin

Hra Go Go Goblin
info
Natáhněte dělo a vystřelte skřítka Goblina! Po cestě se snažte sbírat peníze a doleťte co nejdále. Po každé střele se vám sečtou peníze a můžete si koupit různá vylepšení jako raketu, křídla nebo skákací balón. Cílem je doletět až k pokladu.
51%

Vaše komentáře