Go Go Goblin

(50%) Like Dislike

OddechovéOvládání

Mezerníkem a šipkami.

Pošli přátelům

Popis hry

Natáhněte dělo a vystřelte skřítka Goblina! Po cestě se snažte sbírat peníze a doleťte co nejdále. Po každé střele se vám sečtou peníze a můžete si koupit různá vylepšení jako raketu, křídla nebo skákací balón. Cílem je doletět až k pokladu.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Sonic Ride 2

Hra Sonic Ride 2
info
Oblíbený modrý ježek je zpátky. Tentokrát svou rychlost využije na kole. Ovládejte ho tak dobře, aby se mu nic nestalo a při cestě sbírejte mince. Přes checkpointy se dostaňte až do cíle, abyste postoupili do dalšího kola.
50%

Trick Shot

Hra Trick Shot
info
Vyberte sílu a směr kuličky a vystřelte ji. Musíte splnit úkoly jako se dotknout nočního stolku, zapnout pomocí kuličky televizi a až po tom musí doletět do kelímku. Není to snadné. Buďte však kreativní a něco vymyslete.
49%

Psychout

Hra Psychout
info
Zahrajte si hru s psychotatem, který musí brát klíče, aby se dostal z psychiatrické léčebny. Lezte po zdech, přepínejte páčky a choďte do dveří, které vás přesunout úplně na jiné místo. Najděte i ty poslední dveře.
49%

Miami Restaurant

Hra Miami Restaurant
info
Obslužte své zákazníky u pláže v Miami. Podejte jim v tak horkých dnech skleničku něčeho dobrého v pití a třeba hamburger pro zasycení žaludku. Pokud se jim budou vaše služby líbit, určitě vám je zaplatí.
50%

Spider Sphere

Hra Spider Sphere
info
Jste jezdícím kolečkem, které se má dostat přes nebezpečná místa až do cíle. Někdy je to zcela nemožné, pokud nepoužijete háček. Háčky používejte, abyste se zastavili, přeskočili pomocí něj jámu a podobně.
51%

Help Me

Hra Help Me
info
Uvízli jste osamoceni na planetě a nemůžete se z ní dostat. Máte ale naději. Přiletí pro vás létající talíř s posádkou a vy musíte přijít na způsob, jak vás vysvobodit. Na pomoc máte tři druhy postav.
50%

Vaše komentáře