Miami Restaurant

(50%) Like Dislike

OddechovéOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Obslužte své zákazníky u pláže v Miami. Podejte jim v tak horkých dnech skleničku něčeho dobrého v pití a třeba hamburger pro zasycení žaludku. Pokud se jim budou vaše služby líbit, určitě vám je zaplatí.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Spider Sphere

Hra Spider Sphere
info
Jste jezdícím kolečkem, které se má dostat přes nebezpečná místa až do cíle. Někdy je to zcela nemožné, pokud nepoužijete háček. Háčky používejte, abyste se zastavili, přeskočili pomocí něj jámu a podobně.
51%

Help Me

Hra Help Me
info
Uvízli jste osamoceni na planetě a nemůžete se z ní dostat. Máte ale naději. Přiletí pro vás létající talíř s posádkou a vy musíte přijít na způsob, jak vás vysvobodit. Na pomoc máte tři druhy postav.
50%

Strange Invaders

Hra Strange Invaders
info
Jako viking musíte zničit všechny vetřelce ze vzdálené planety, kteří se probojovali až na vaši zemi, aby vám ji obsadili. Nedovolte jim to a snažte se vždy zabít více marťanů na jeden úder.
50%

Exotic Spa Resort

Hra Exotic Spa Resort
info
Nacházíte se v exotickém salóně, kam si vaši zákazníci chodí odpočinout do léčivé vody nebo si dát masáž a uvolnit tak celé tělo. Když jim to dopřejete, nechte si od nich zaplatit a vyměňte je za dalšího zákazníka. Postupně se vám budou otevírat i další činnosti.
51%

Jennifer Car Service

Hra Jennifer Car Service
info
Jennifer má garáž a začala skromně podnikat tak, že myje svým zákazníkům auta, sedačky nebo okna. Všechny peníze, které tímto získá, investuje zpět do podnikání a svou myčku rozšíří.
51%

Cover Orange PP

Hra Cover Orange PP
info
Umístěte jednotlivé tvary na plochu tak, abyste zachránili pomeranč před bouřkou. Mokré kapky nedělají ovoci dobře. Pomeranč by tak mohl zplesnivět. Postupujte jednotlivými úrovni až do té poslední.
51%

Vaše komentáře