Jennifer Car Service

(51%) Like Dislike

OddechovéOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Jennifer má garáž a začala skromně podnikat tak, že myje svým zákazníkům auta, sedačky nebo okna. Všechny peníze, které tímto získá, investuje zpět do podnikání a svou myčku rozšíří.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Cover Orange PP

Hra Cover Orange PP
info
Umístěte jednotlivé tvary na plochu tak, abyste zachránili pomeranč před bouřkou. Mokré kapky nedělají ovoci dobře. Pomeranč by tak mohl zplesnivět. Postupujte jednotlivými úrovni až do té poslední.
51%

Rescue My Prince

Hra Rescue My Prince
info
Tentokrát se pohádkový příběh změnil a do hlavní role přichází princezna, která musí zachránit prince. Vymyslete postup, jak toho dosáhnout pomocí kamenů a jiných nástrojů.
50%

Shop Empire 2

Hra Shop Empire 2
info
Vytvořte si síť obchodů po celém světě. Od šperků, hranolků, kafe barů nebo třeba oblečení a podobně. Vyberte si stát a začněte stavět a nahánět zákazníky. Až budete mít vše pokryté, začněte zase v jiném státě.
51%

Nak the Crunkodile

Hra Nak the Crunkodile
info
Jste malým krokodýlem NAK a prokopáváte se podzemním tunelem, kde sbíráte mince a vyhýbáte se nepřátelské havěti a jiným nástrahám. Musíte si ale pospíšit, protože obrazovka se posouvá s vámi a pokud nebudete stíhat, zabije vás to.
51%

Bunkey

Hra Bunkey
info
Zahrajte si známou hru a střílejte na kuličky další kuličky stejné barvy. Pokud nashromáždíte dostatečné množství, kuličky prasknou. Řiďte se taky podle opice na pravoboku, která vám bude pomáhat a říkat vám, co a jak.
49%

Magnetic

Hra Magnetic
info
Použijte svou magnetickou energii k rozpohybování a překonejte při cestě všechny možné překážky. Snažte se taky posbírat všechny hvězdičky, abyste úroveň zvládli na jedničku.
50%

Vaše komentáře