Trick Shot

(49%) Like Dislike

OddechovéOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Vyberte sílu a směr kuličky a vystřelte ji. Musíte splnit úkoly jako se dotknout nočního stolku, zapnout pomocí kuličky televizi a až po tom musí doletět do kelímku. Není to snadné. Buďte však kreativní a něco vymyslete.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Psychout

Hra Psychout
info
Zahrajte si hru s psychotatem, který musí brát klíče, aby se dostal z psychiatrické léčebny. Lezte po zdech, přepínejte páčky a choďte do dveří, které vás přesunout úplně na jiné místo. Najděte i ty poslední dveře.
49%

Miami Restaurant

Hra Miami Restaurant
info
Obslužte své zákazníky u pláže v Miami. Podejte jim v tak horkých dnech skleničku něčeho dobrého v pití a třeba hamburger pro zasycení žaludku. Pokud se jim budou vaše služby líbit, určitě vám je zaplatí.
51%

Spider Sphere

Hra Spider Sphere
info
Jste jezdícím kolečkem, které se má dostat přes nebezpečná místa až do cíle. Někdy je to zcela nemožné, pokud nepoužijete háček. Háčky používejte, abyste se zastavili, přeskočili pomocí něj jámu a podobně.
51%

Help Me

Hra Help Me
info
Uvízli jste osamoceni na planetě a nemůžete se z ní dostat. Máte ale naději. Přiletí pro vás létající talíř s posádkou a vy musíte přijít na způsob, jak vás vysvobodit. Na pomoc máte tři druhy postav.
50%

Strange Invaders

Hra Strange Invaders
info
Jako viking musíte zničit všechny vetřelce ze vzdálené planety, kteří se probojovali až na vaši zemi, aby vám ji obsadili. Nedovolte jim to a snažte se vždy zabít více marťanů na jeden úder.
50%

Exotic Spa Resort

Hra Exotic Spa Resort
info
Nacházíte se v exotickém salóně, kam si vaši zákazníci chodí odpočinout do léčivé vody nebo si dát masáž a uvolnit tak celé tělo. Když jim to dopřejete, nechte si od nich zaplatit a vyměňte je za dalšího zákazníka. Postupně se vám budou otevírat i další činnosti.
51%

Vaše komentáře