Little Animals Rescue

(50%) Like Dislike

OddechovéOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Zachraňte mláďata každého zvířete a k tomu posbírejte i všechny hvězdičky, ať do dalšího kola máte co nejvíce bodů. Nasměrujte zvíře tak, aby cestou vzalo všechny bubliny se zvířaty.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Library Slacking

Hra Library Slacking
info
Jste blonďatou dívkou ve školních lavicích, která si naléhavě potřebuje vyřídit své povinnosti. Potřebuje si opravit kabelku, zavolat kamarádovi, nalíčit se a nebo nabarvit tričko. To vše musí stihnout do té doby, než jí skončí písemná práce. Nesmí ji přitom vidět paní učitelka.
49%

Hospital Frenzy

Hra Hospital Frenzy
info
Jste sestřičkou v místní nemocnici a obsluhujete pacienty, kteří hledají správného doktora na jejich problém. Máte tam psychology, chirurgy, doktory a další specialisty, kteří budou vaše pacienty léčit. Nemocnice má dvě patra, tak se neztraťte.
50%

Go Go Goblin

Hra Go Go Goblin
info
Natáhněte dělo a vystřelte skřítka Goblina! Po cestě se snažte sbírat peníze a doleťte co nejdále. Po každé střele se vám sečtou peníze a můžete si koupit různá vylepšení jako raketu, křídla nebo skákací balón. Cílem je doletět až k pokladu.
50%

Sonic Ride 2

Hra Sonic Ride 2
info
Oblíbený modrý ježek je zpátky. Tentokrát svou rychlost využije na kole. Ovládejte ho tak dobře, aby se mu nic nestalo a při cestě sbírejte mince. Přes checkpointy se dostaňte až do cíle, abyste postoupili do dalšího kola.
50%

Trick Shot

Hra Trick Shot
info
Vyberte sílu a směr kuličky a vystřelte ji. Musíte splnit úkoly jako se dotknout nočního stolku, zapnout pomocí kuličky televizi a až po tom musí doletět do kelímku. Není to snadné. Buďte však kreativní a něco vymyslete.
49%

Psychout

Hra Psychout
info
Zahrajte si hru s psychotatem, který musí brát klíče, aby se dostal z psychiatrické léčebny. Lezte po zdech, přepínejte páčky a choďte do dveří, které vás přesunout úplně na jiné místo. Najděte i ty poslední dveře.
49%

Vaše komentáře