Zombie 2

(47%) Like Dislike

Zombie hryOvládání

Šipkami a 1, 2, 3 měníte zbraně.

Pošli přátelům

Popis hry

Vaše město bylo infikováno záhadným virem a z původních obyvatel se staly zombie. Vykliďte tohle město, zastřelte všechny nakažené a vyhýbejte se zároveň jejich útokům. Zombie chodí vždy po vlnách. Po každé vlně si můžete vylepšit své schopnosti nebo koupit nové zbraně.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

TNT Zombies

Hra TNT Zombies
info
Umístěte dynamity na správné místa tak, aby zneškodnily a nejlépe zabily všechny zombíky ve městě. Máte jen omezený počet dynamitů, tak si dejte záležet na tom, jak je všechny rozmístíte.
47%

Zoomerang

Hra Zoomerang
info
Jste majitelem farmy a střežíte ji proti útokům zombie, kteří k vám chtějí proniknout. Kromě toho jste i mistrem v házení bumerangu, takže ho použijete jako svou zbraň. Bumerang se vám pokaždé vrátí a můžete házet znova a znova.
51%

Zombie at the Gates

Hra Zombie at the Gates
info
Jste králem a musíte chránit svůj hrad před útoky zombie. Rozbíjejte kameny a dříví, prohledejte truhly a berte od nich kusy kamení, dřevo nebo mince a investujte je do svých zbraní a hradu.
50%

Bunnies and Zombies

Hra Bunnies and Zombies
info
Přežijte útok zombie tím, že jim střílíte do hlavy. Zabijte všechny a ochraňte tím i malé dítě s králíčkem. Dávejte si taky pozor, ať neproniknout za vaše záda. Mohli byste je totiž pustit do města, kde by všechny nakazily.
48%

Fly Zombie Fly 2

Hra Fly Zombie Fly 2
info
Jste nakažlivý chorobou a proměnil jste se v zombie. Chtějí vás za to oběsit. Rozhoupejte se pro to a rozvažte se z provazů. Leťte, leťte. Co nejdále. Po každém letu si zajděte do obchodu a kupte si nějaké přístroje, které vám let usnadní.
50%

Graveyard Racer

Hra Graveyard Racer
info
Dostali jste se autem na hřbitov, ze kterého z podzemí vylezli všichni mrtví. Stali se z nich zombie. Přežijte tuto nákazu a dostaňte se autem z tohohle hřbitovu ven přes všechny možné překážky.
51%

Vaše komentáře