Zoomerang

(51%) Like Dislike

Zombie hryOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Jste majitelem farmy a střežíte ji proti útokům zombie, kteří k vám chtějí proniknout. Kromě toho jste i mistrem v házení bumerangu, takže ho použijete jako svou zbraň. Bumerang se vám pokaždé vrátí a můžete házet znova a znova.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Zombie at the Gates

Hra Zombie at the Gates
info
Jste králem a musíte chránit svůj hrad před útoky zombie. Rozbíjejte kameny a dříví, prohledejte truhly a berte od nich kusy kamení, dřevo nebo mince a investujte je do svých zbraní a hradu.
51%

Bunnies and Zombies

Hra Bunnies and Zombies
info
Přežijte útok zombie tím, že jim střílíte do hlavy. Zabijte všechny a ochraňte tím i malé dítě s králíčkem. Dávejte si taky pozor, ať neproniknout za vaše záda. Mohli byste je totiž pustit do města, kde by všechny nakazily.
48%

Fly Zombie Fly 2

Hra Fly Zombie Fly 2
info
Jste nakažlivý chorobou a proměnil jste se v zombie. Chtějí vás za to oběsit. Rozhoupejte se pro to a rozvažte se z provazů. Leťte, leťte. Co nejdále. Po každém letu si zajděte do obchodu a kupte si nějaké přístroje, které vám let usnadní.
50%

Graveyard Racer

Hra Graveyard Racer
info
Dostali jste se autem na hřbitov, ze kterého z podzemí vylezli všichni mrtví. Stali se z nich zombie. Přežijte tuto nákazu a dostaňte se autem z tohohle hřbitovu ven přes všechny možné překážky.
51%

Zomboz 2

Hra Zomboz 2
info
Úspěšná a oblíbená hra Zomboz se dočkala druhého pokračování. Stejně jako v prvním díle je vašim úkolem pozabíjet všechny zombie. Mějte ale na paměti, že kolem jednotlivých planet se nachází gravitační pole, které vám mění směr střely šípů.
49%

Zombie Resurrection

Hra Zombie Resurrection
info
Oživte zombie a dostaňte jej domů. Mezi jeho domem a hrobem se nachází různé překážky a vaším úkolem je umisťovat dané předměty tak, aby zombie překážky přešel a došel bez úrazu domů.
50%

Vaše komentáře