Bunnies and Zombies

(48%) Like Dislike

Zombie hryOvládání

W, S, A, D a myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Přežijte útok zombie tím, že jim střílíte do hlavy. Zabijte všechny a ochraňte tím i malé dítě s králíčkem. Dávejte si taky pozor, ať neproniknout za vaše záda. Mohli byste je totiž pustit do města, kde by všechny nakazily.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Fly Zombie Fly 2

Hra Fly Zombie Fly 2
info
Jste nakažlivý chorobou a proměnil jste se v zombie. Chtějí vás za to oběsit. Rozhoupejte se pro to a rozvažte se z provazů. Leťte, leťte. Co nejdále. Po každém letu si zajděte do obchodu a kupte si nějaké přístroje, které vám let usnadní.
50%

Graveyard Racer

Hra Graveyard Racer
info
Dostali jste se autem na hřbitov, ze kterého z podzemí vylezli všichni mrtví. Stali se z nich zombie. Přežijte tuto nákazu a dostaňte se autem z tohohle hřbitovu ven přes všechny možné překážky.
51%

Zomboz 2

Hra Zomboz 2
info
Úspěšná a oblíbená hra Zomboz se dočkala druhého pokračování. Stejně jako v prvním díle je vašim úkolem pozabíjet všechny zombie. Mějte ale na paměti, že kolem jednotlivých planet se nachází gravitační pole, které vám mění směr střely šípů.
49%

Zombie Resurrection

Hra Zombie Resurrection
info
Oživte zombie a dostaňte jej domů. Mezi jeho domem a hrobem se nachází různé překážky a vaším úkolem je umisťovat dané předměty tak, aby zombie překážky přešel a došel bez úrazu domů.
50%

Zombie Situation

Hra Zombie Situation
info
Svět se nakazil zombie a vaše přítelkyně je taky v ohrožení. Než se k ní dostanete, budete muset čelit armádě zombie, kteří vás budou chtít sežrat. Nenechejte je vstoupit do vašeho ochranného prostoru a zabijte je. Za peníze, které získáte, si můžete nakoupit zbraně a munici.
50%

Marco Panic

Hra Marco Panic
info
Sedíte u počítače a v tu ránu na vás vtrhnou zmutovaní zombie. Jako by se celé město nakazilo. Pozabíjejte je pomocí zbraní, které najdete na zemi. Za peníze si pak můžete koupit i různá vylepšení.
51%

Vaše komentáře