Uphill Rush 4

(48%) Like Dislike

Závodní hryOvládání

Šipky, SPACE - skok, X - nitro a M - mapa.

Pošli přátelům

Popis hry

Nasedněte na plovoucí kruh a svezte se po proudu vody na skluzavce. Cestou sbírejte poklady, peníze a vše, co vám přijde pod nohy. Peníze pak můžete vyměnit za různé oblečení nebo je využijte za změnu vozidla. Můžete si vybrat ze skútru, delfína nebo lodi.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Gear Up

Hra Gear Up
info
Závodní 2D hra. Vyberte si sporťák a vyhrajte šampionát. V průběhu hry si můžete kupovat všelijaké vylepšení jako motor nebo převodovku. Až budete mít dostatek peněz, tak si vyberte lepší auto. Nezapomeňte v závodě řadit manuální převodovkou
50%

Urban Micro Racers

Hra Urban Micro Racers
info
Závodní auta z vrchní kamery. Zvolte úroveň, zvolte auto a porazte své nepřítele. Dávejte si bacha, ať své auto příliš nezničíte a taky na to, ať vám v polovině cesty nedojde benzín. Během závodu proto sbírejte na silnici různé utilitky od oprav až po benzín a konče turbem.
50%

Trailer Racing

Hra Trailer Racing
info
Závody kamionů, které lze hrát i pro dva hráče. Ukažte, jak to umíte řídit i za pomocí velkého nákladu. Vyberte si svůj kamion a běžte na to!
49%

On The Wheels

Hra On The Wheels
info
Závodíte s auty na silnici pro veřejnost. Občas se kolem vás mihnou slušní řidiči, tak si dávejte pozor, ať nenarazíte. Je totiž pravděpodobné, že si doničíte auto tak, že už se nebudete moci pohnout. Během závodu sbírejte po cestách peníze nebo opravy.
49%

Xpeed Unleashed

Hra Xpeed Unleashed
info
Ovládáte super rychlou vznášející se letadlovou loď, s kterou se musíte dostat do cíle dříve než vaši soupeři. Dávejte si pozor na červené brzdící brány a naopak vyhledávejte modré zrychlovače. K dispozici máte různé módy a druhy obtížnosti.
49%

Boxster Racing

Hra Boxster Racing
info
Boxer Racing při první zkušenosti působí jako pomalé auta, ale když chvíli vytrváte, auto se rozjede na plné otáčky a to pak lítá. Smyky, prudké zatáčky a lampy, budete mít problém, abyste ho udrželi na cestě a přitom porazili všechny své protihráče.
49%

Vaše komentáře