Xpeed Unleashed

(49%) Like Dislike

Závodní hryOvládání

Šipkami a mezerníkem turbo/restart.

Pošli přátelům

Popis hry

Ovládáte super rychlou vznášející se letadlovou loď, s kterou se musíte dostat do cíle dříve než vaši soupeři. Dávejte si pozor na červené brzdící brány a naopak vyhledávejte modré zrychlovače. K dispozici máte různé módy a druhy obtížnosti.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Boxster Racing

Hra Boxster Racing
info
Boxer Racing při první zkušenosti působí jako pomalé auta, ale když chvíli vytrváte, auto se rozjede na plné otáčky a to pak lítá. Smyky, prudké zatáčky a lampy, budete mít problém, abyste ho udrželi na cestě a přitom porazili všechny své protihráče.
49%

Classic Cup

Hra Classic Cup
info
Máte rádi formule? Tak si je vyzkoušejte na vlastní kůži v online světě. Vyberte si různé mapy ze čtyř druhů zemí jako USA, Evropa nebo Asie a v ostrém souboji předežeňte své soupeře.
49%

Lawnmower Racing 3D

Hra Lawnmower Racing 3D
info
Neuvěřitelný závod sekaček na trávu ve 3D. Vyhrávejte každý závod, aby se vám odemykaly další úrovně. Sekačky jsou v krásném barevném a netradičním stylu.
51%

Insane Truckers

Hra Insane Truckers
info
Zběsilé závody na staveništi v monsrech truckech. Snažte se dojet do cíle přes všechny překážky a miny jako první, aby se vám odemkly další levely. Během závodu nezapomeňte sbírat peníze, rekonstrukce a další užitečné věci.
49%

Mini Metro Racers

Hra Mini Metro Racers
info
V této závodní hře vás čeká 6 levelů dobrodružství s malými autíčky na kuchyňském stole. Ukažte všem, že vy jste tím pravým mistrem, vyhněte se všem překážkách na kuchyňském stole jako sušenky, párátka, talíře nebo příbory a vyhrajte závod.
48%

Mobster Race

Hra Mobster Race
info
Zúčastněte se klasických starých automobilových závodů. Vyhrajte nad všemi veterány a nechte si otevřít další závodní okruhy.
49%

Vaše komentáře