Insane Truckers

(49%) Like Dislike

Závodní hryOvládání

Šipkami.

Pošli přátelům

Popis hry

Zběsilé závody na staveništi v monsrech truckech. Snažte se dojet do cíle přes všechny překážky a miny jako první, aby se vám odemkly další levely. Během závodu nezapomeňte sbírat peníze, rekonstrukce a další užitečné věci.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Mini Metro Racers

Hra Mini Metro Racers
info
V této závodní hře vás čeká 6 levelů dobrodružství s malými autíčky na kuchyňském stole. Ukažte všem, že vy jste tím pravým mistrem, vyhněte se všem překážkách na kuchyňském stole jako sušenky, párátka, talíře nebo příbory a vyhrajte závod.
48%

Mobster Race

Hra Mobster Race
info
Zúčastněte se klasických starých automobilových závodů. Vyhrajte nad všemi veterány a nechte si otevřít další závodní okruhy.
50%

6th Racer

Hra 6th Racer
info
Vyberte si barvu svého auta a vydejte se na závodní okruh. Čeká vás pět řidičů, kteří s vámi budou toužit o vítězství. Postavte se jim a závod vyhrajte.
51%

Speed Fiends

Hra Speed Fiends
info
Vyhrajte závod na okruzích. Dávejte si pozor na smyky a srážky se soupeřem. Pokud vyhrajete, odemknou se vám nové tratě a soupeř zase bude o něco obtížnější. Zvládnete vůbec i první závod?
50%

Urban Mayhem

Hra Urban Mayhem
info
Vyberte si svou káru a město, ve kterém chcete závodit a směle do toho. Čeká vás šest kol adrenalinu se svým rychlým vozem. Zvítězte nad ostatními účastníky závodu.
51%

Nascar Carnage

Hra Nascar Carnage
info
Zajeďte si závod, ve kterém vlastně ani nemusíte vyhrát. Stačí zničit veškeré ostatní účastníky závodu a medaile je vaše. Sbírejte po trase různé zbraně a zaútočte na závodníky.
49%

Vaše komentáře