6th Racer

(51%) Like Dislike

Závodní hryOvládání

Šipkami a mezerníkem.

Pošli přátelům

Popis hry

Vyberte si barvu svého auta a vydejte se na závodní okruh. Čeká vás pět řidičů, kteří s vámi budou toužit o vítězství. Postavte se jim a závod vyhrajte.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Speed Fiends

Hra Speed Fiends
info
Vyhrajte závod na okruzích. Dávejte si pozor na smyky a srážky se soupeřem. Pokud vyhrajete, odemknou se vám nové tratě a soupeř zase bude o něco obtížnější. Zvládnete vůbec i první závod?
50%

Urban Mayhem

Hra Urban Mayhem
info
Vyberte si svou káru a město, ve kterém chcete závodit a směle do toho. Čeká vás šest kol adrenalinu se svým rychlým vozem. Zvítězte nad ostatními účastníky závodu.
51%

Nascar Carnage

Hra Nascar Carnage
info
Zajeďte si závod, ve kterém vlastně ani nemusíte vyhrát. Stačí zničit veškeré ostatní účastníky závodu a medaile je vaše. Sbírejte po trase různé zbraně a zaútočte na závodníky.
48%

Rally Masters

Hra Rally Masters
info
Vyberte si ze třech různých typů vozů a vydejte se na závod na terénu. Vyhněte se a přejděte všem překážkám na trase jako potok a jiné a zvítězte. Pozor, ať se během závodu nepřevrátíte.
50%

Roof Racers

Hra Roof Racers
info
Vyberte si mezi čtyřmi auty jako BMW, Lamborghini nebo Alfa Romeo a vydejte se na okružní závod jeden proti jednomu. Po cestě buďte před soupeřem, abyste si mohli brát nitro dříve, než vám jej sebere on.
52%

Underground Racing

Hra Underground Racing
info
Vyberte si auto, vylepšete si ho za pomocí vstupního kapitálu, zvolte trať a vyhrajte závod. Získáte za to finanční odměnu, zpřístupní se vám nová trať a můžete začít znova. S lepším autem, lepším vybavením a lepšími zkušenostmi.
51%

Vaše komentáře