On The Wheels

(49%) Like Dislike

Závodní hry

AutaOvládání

Hra se ovládá šipkami.

Pošli přátelům

Popis hry

Závodíte s auty na silnici pro veřejnost. Občas se kolem vás mihnou slušní řidiči, tak si dávejte pozor, ať nenarazíte. Je totiž pravděpodobné, že si doničíte auto tak, že už se nebudete moci pohnout. Během závodu sbírejte po cestách peníze nebo opravy.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

NY Cab Driver

Hra NY Cab Driver
info
Jste taxíkem ve velkoměstě New York. Rozvážíte lidi a splňujete úkoly. Hra vás směruje šipkami a simuluje pohybování volantu. Dodržujte při tom časové intervaly.
48%

Xpeed Unleashed

Hra Xpeed Unleashed
info
Ovládáte super rychlou vznášející se letadlovou loď, s kterou se musíte dostat do cíle dříve než vaši soupeři. Dávejte si pozor na červené brzdící brány a naopak vyhledávejte modré zrychlovače. K dispozici máte různé módy a druhy obtížnosti.
49%

Hell Cops ND

Hra Hell Cops ND
info
Svět se nakazil virem a všichni lidi kolem se proměnili v zombíky. Vy řídíte policejní auto a vašim úkolem je přejíždět lidi, bourat do aut a sudů, abyste si získal respekt a udělal pořádek. Nesmíte se ovšem převrátit, v takovém případě začínáte od předchozího checkpointu.
49%

Train Mania

Hra Train Mania
info
Jako strojvůdce vlaku musíte přepravit zboží od výrobce na místo určení. Cesta to není vůbec jednoduchá, navíc po cestě nesmíte nic ztratit. Je dobré jet opatrně a udržovat stabilitu.
48%

Boxster Racing

Hra Boxster Racing
info
Boxer Racing při první zkušenosti působí jako pomalé auta, ale když chvíli vytrváte, auto se rozjede na plné otáčky a to pak lítá. Smyky, prudké zatáčky a lampy, budete mít problém, abyste ho udrželi na cestě a přitom porazili všechny své protihráče.
49%

Classic Cup

Hra Classic Cup
info
Máte rádi formule? Tak si je vyzkoušejte na vlastní kůži v online světě. Vyberte si různé mapy ze čtyř druhů zemí jako USA, Evropa nebo Asie a v ostrém souboji předežeňte své soupeře.
49%

Vaše komentáře