Sweet Dating

(49%) Like Dislike

Make-up hry







Ovládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Pozvěte tuto dívku na nezapomenutelné rande. Přizpůsobte si ji podle vašich představ. Vyberte jí barvu očí, stíny a třeba rtěnku. Nezapomeňte také na její vlasy a oblečení. Tak a je to, teď už můžete vyrazit na rande.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Jennifer True MakeUp

Hra Jennifer True MakeUp
info
Populární a velmi oblíbená herečka Jennifer Aniston navštívila váš salón krásy a nechá se od vás opečovávat. Udělejte z ní krásku do nového filmu, ve kterém hodlá hrát.
51%

Mohican Girl

Hra Mohican Girl
info
Ozdobte si svou indiánku podle svého uvážení. Oblečte ji, nahoďte ji makeup a udělejte si obrázek, se kterým se pak můžete pochlubit svým přátelům.
49%

Neutral Beauty

Hra Neutral Beauty
info
Tato dívka miluje mužský styl. Má ráda košile, kravaty a krátké vlasy. Upravte ji, naličte ji a udělejte si z ní tapetu na ploše nebo se pochlubte svým přátelům.
47%

Stylish Emo

Hra Stylish Emo
info
Emo je velmi hezký a moderní styl poslední doby, pokud se nebere příliš vážně. Tato dívka má emo strašně ráda a v jejím šatníku nenajdete žádný jiný styl. Přesto vás žádá o pomoc s výběrem účesu, oblečení a malovátek.
49%

Spring Makeover

Hra Spring Makeover
info
Udělejte z obyčejné dívky superkrásku. S blížícím se létem je třeba nahodit nový styl, šarm a trochu toho sexuálního apetitu. Zvládnete to? Je to výzva. Ukažte, jak by měla vypadat vaše ideální dívka z velkého výběru doplňků a stylů.
48%

Winx Party

Hra Winx Party
info
Nastylujte Winx na boží večerní mejdan. Dejte ji jakkoli bláznivé barvy, aby na párty vynikla. Třeba rtěnku na rty dejte v zelené, modré nebo třeba žluté. K tomu všemu přizpůsobte také barvu jejich vlasů, korálků a oblečení.
48%

Vaše komentáře