Stylish Emo

(49%) Like Dislike

Hry pro dívky

Make-up hryOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Emo je velmi hezký a moderní styl poslední doby, pokud se nebere příliš vážně. Tato dívka má emo strašně ráda a v jejím šatníku nenajdete žádný jiný styl. Přesto vás žádá o pomoc s výběrem účesu, oblečení a malovátek.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Spring Makeover

Hra Spring Makeover
info
Udělejte z obyčejné dívky superkrásku. S blížícím se létem je třeba nahodit nový styl, šarm a trochu toho sexuálního apetitu. Zvládnete to? Je to výzva. Ukažte, jak by měla vypadat vaše ideální dívka z velkého výběru doplňků a stylů.
48%

Winx Party

Hra Winx Party
info
Nastylujte Winx na boží večerní mejdan. Dejte ji jakkoli bláznivé barvy, aby na párty vynikla. Třeba rtěnku na rty dejte v zelené, modré nebo třeba žluté. K tomu všemu přizpůsobte také barvu jejich vlasů, korálků a oblečení.
48%

Jlo Nails

Hra Jlo Nails
info
Proveďte manikúru nehtů světoznámé herečce a zpěvačce Jennifer Lopez. Vyčistěte je, odstraňte nedostatky, vyberte sklovinu a nakonec ornamenty. Vše dělejte s pečlivostí a tak, jak se vám to líbí.
50%

Jennifer Babysitter 2

Hra Jennifer Babysitter 2
info
Jennifer je učitelkou v mateřské školce a měla by pečovat o vaše děti. Hrát si s nimi nebo jim dat kdykoli najíst a napít. Mezitím ale musí stihnout i svého přítele a randit s nim. Myslíte si, že to můžete stihnout? Pokud ano, tak jste připraveni na rodinu.
51%

Barbie First Date

Hra Barbie First Date
info
Dnes jde barbie na první rande s klukem, kterého v životě neviděla. Pochopitelně se mu chce líbit, proto do vás vložila důvěru a nechá se od vás upravit. Udělejte ji makeup, vyberte oblečení a upravte vlasy tak, aby rande nedopadlo katastrofálně.
48%

Nina True Makeup

Hra Nina True Makeup
info
Nina je dívka, která se vám chce líbit. Představte si, jak by měla v ideálním případě vypadat a pomozte ji toho docílit. Pomocí malovátek, různých druhů a oblečení to zajisté zvládnete. Výsledkem se pak pochlubte vašim přátelům a známým.
47%

Vaše komentáře