Šílené Vánoce

(49%) Like Dislike

OddechovéOvládání

Hra se ovládá myší

Pošli přátelům

Popis hry

Pokus se v této Vánoční hře zbořit všechny budovy v zorném poli. Povede se ti to pokud budovy sestřelíš dělem na sněhové koule, k čemuž ti bude asistovat ochotný sob.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Hobo 5

Hra Hobo 5
info
Pokračování serie her Hobo. Hra ve které Vás mimozemská civilizace unesla a vy se musíte z toho vyhrabat. Bohužel jste však zapomněli veškerá komba, která se však brzy zase doučíte.
53%

Santa Rockstar 4

Hra Santa Rockstar 4
info
Stlačuj klávesy ASDF tak, abys chytil správně noty ve zvolené písničce ve správný čas. Toto již čtvrté pokračování této hry online obsahuje více písniče a více kol.
52%

Stunt Master

Hra Stunt Master
info
Dělej různé triky s motorkou, autem a nebo i normálně pěšky na natáčecím dnu. Aby byl dobrý záběr, musíš se dostat až ke kameramanovi. Je jedno jak se tam dostaneš, důležitý je výsledný záběr!
50%

William and Sly 2

Hra William and Sly 2
info
Adventura, kde jako chytrá liška hledáte různé ztracené poklady a klíče k nim. Ve hře můžete využít mapu, která Vám pomůže najít co potřebujete!
50%

Pang Pirate

Hra Pang Pirate
info
Vaše pirátská loď je napadena padajícími bublinami. Dělte dané bubliny na poloviny na tak malé díly dokud nejsou natolik malé aby sami zmizeli. ( mezerníkem vystřelíte kotvu, která bublinu rozdělí )
51%

Melon Mango Mayhem

Hra Melon Mango Mayhem
info
Házej sladkostmi po ostatních melounech a snaž se všechny trefit. Sílu hodu a směr určuješ myší a čím méně sladkostí použiješ tím větší skóre získáš.
48%

Vaše komentáře