Pastel Candy

(48%) Like Dislike

OblíkačkyOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Je slunečný jarní den a děvče potřebuje vaši pomoc při výběru vhodného oblečení na odpolední procházku po parku. Nemůže si vybrat, jaký makeup a oblečení zvolit. Nakoukněte do jejího šatníku a pomozte ji.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Best Friend Forever 2

Hra Best Friend Forever 2
info
Vaše nejlepší kamarádka vám napsala sms, že se máte obléct na senzační párty. Splňte ji její přání a udělejte ze sebe nejhezčí dívku ze školy. Vyberte správné oblečení na správnou událost a postupujte dál a dál.
48%

High School Princess

Hra High School Princess
info
Obleč středoškolskou princeznu tak, aby byla středem pozornosti v jakékoli hodině. Dejte jí styl, aby byla super, cool a ta nejlepší. A pochlubte se nám!
48%

JLo Dress Up

Hra JLo Dress Up
info
Do oblíbeného módního časopisu s celosvětovou působnosti tvoříte úvodní stránku. Šéfredaktor vám vybral herečku Jennifer Lopez, kterou máte upravit a oblíknout tak, ať je to v souladu s vašimi novinami. Povede se vám to?
48%

Big Hair

Hra Big Hair
info
Tato dívka miluje dlouhé vlasy s velkým objemem. Můžete tak experimentovat s účesy a vybrat jí styl, který se k vám bude hodit. Taky ji naličte oči a vyberte barvu čoček, aby vše dokonale ladilo.
46%

Curl Ponytail

Hra Curl Ponytail
info
Složené copánky jsou opět v módě a tahle dívka si je toho velmi dobře vědoma. Jen neví, v jakém stylu si je má uplést. Co kdybyste ji pomohl? A když už jste u toho, můžete ji doporučit taky makeup a styl oblečení.
50%

Prom Makeover

Hra Prom Makeover
info
Jste u dívky, která má plnou řadu šuplíků a v nich věci na líčení a makeup. Pomozte jí se v tom nepořádku vyznat a něco jí vyberte. Pak se mrkněte do skříně na její krásné šaty a slaďte jí tak, jako by se měla dnes vdávat.
50%

Vaše komentáře