Big Hair

(47%) Like Dislike

OblíkačkyOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Tato dívka miluje dlouhé vlasy s velkým objemem. Můžete tak experimentovat s účesy a vybrat jí styl, který se k vám bude hodit. Taky ji naličte oči a vyberte barvu čoček, aby vše dokonale ladilo.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Curl Ponytail

Hra Curl Ponytail
info
Složené copánky jsou opět v módě a tahle dívka si je toho velmi dobře vědoma. Jen neví, v jakém stylu si je má uplést. Co kdybyste ji pomohl? A když už jste u toho, můžete ji doporučit taky makeup a styl oblečení.
50%

Prom Makeover

Hra Prom Makeover
info
Jste u dívky, která má plnou řadu šuplíků a v nich věci na líčení a makeup. Pomozte jí se v tom nepořádku vyznat a něco jí vyberte. Pak se mrkněte do skříně na její krásné šaty a slaďte jí tak, jako by se měla dnes vdávat.
50%

Scene Couple

Hra Scene Couple
info
Mladý pár miluje scene styl. V jejich šatníku taky nic jiného nenajdete. Kombinací pro tento styl je ale hodně a mladý pár neví, jak se má sladit. Potřebuje pro to vaši pomoc. Oblékněte nejprve chlapce a pak se vrhněte po dívce.
49%

Anime Bikini Dress Up

Hra Anime Bikini Dress Up
info
Blíží se léto a je čas na radovánky u vody. Navlékněte na tuto dívku perfektní bikiny a zpříjemněte jí den. Můžete také změnit její vlastnosti tím, že upravíte vlasy, vyberete jiné čočky a zvolíte ji makeup.
49%

Sari Maker

Hra Sari Maker
info
Vytvořte krásnou indickou ženu. Máte spoustu kombinací v šatníku a možných variant, jaký makeup k oblečení vybrat. Vytvořte dokonalou a perfektní Indku a pochlubte se.
50%

Barbie at the Beach

Hra Barbie at the Beach
info
Barbie vyrazila na dovolenou někde do tropických pláží a ze svého obsáhlého šatníku uvažuje, co zrovna na sebe. Inspirujte jí a něco ji doporučte. Pomozte jí i s výběrem mezi kruhem, lehátkem nebo míčem.
51%

Vaše komentáře