Barbie at the Beach

(52%) Like Dislike

OblíkačkyOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Barbie vyrazila na dovolenou někde do tropických pláží a ze svého obsáhlého šatníku uvažuje, co zrovna na sebe. Inspirujte jí a něco ji doporučte. Pomozte jí i s výběrem mezi kruhem, lehátkem nebo míčem.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Scene Girl

Hra Scene Girl
info
Poslední dobou velmi populární styl Scene je tady zase. Tentokrát potřebuje mladá a vcelku sympatická dívka pomoci při výběru barvy vlasů a nějakého vyzývavého oblečení k tomu. Troufáte si jí pomoc?
51%

Sunbathing Makeover

Hra Sunbathing Makeover
info
Dvě nejlepší kamarádky spolu jeli na dovolenou k moři a chtějí si to pořádně užít. Vzali si s sebou plno oblečení na různé akce. Oblečte je na opalování, na nějakou párty nebo na procházku po městě.
50%

Nicki Minajs Style

Hra Nicki Minajs Style
info
Vyberte oblečení pro populární zpěvačku, která organizuje nejslavnější koncert na světě. Vyberte jí paruku, podpatky a oblečení, které osloví a zaujme dav jásajících fanoušků.
49%

Kitty Princess

Hra Kitty Princess
info
Tato princezna strašně miluje všechno se značkou Hello Kitty. V jejím šatníku nic jiného nenajdete. Co kus oblečení, to s kočičí značkou. Je tam toho ale tolik, že princezna neví, co si dnes obléknout. Pomozte jí.
51%

Mega Singer DressUp

Hra Mega Singer DressUp
info
Upravte a nazdobte popovou zpěvačku roku 2012. Upravte jí celkový vzhled, naneste makeup, upravte vlasy a pak se zabývejte oblečením zpěvačky a doplňky. Na výběr máte velký šatník oblečení, které navíc můžete libovolně kombinovat barvami. Pak kytaru, brýle a další popové doplňky.
50%

California Girl

Hra California Girl
info
Jste v kůži mladé dívky, která ještě neví, co večer bude dělat. Rozhodněte se za ní, vyberte si kulturní, svatební nebo jinou párty a přizpůsobte tomu svůj vzhled. Vyberte si oblečení, makeup a další.
50%

Vaše komentáře