Nicki Minajs Style

(49%) Like Dislike

OblíkačkyOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Vyberte oblečení pro populární zpěvačku, která organizuje nejslavnější koncert na světě. Vyberte jí paruku, podpatky a oblečení, které osloví a zaujme dav jásajících fanoušků.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Kitty Princess

Hra Kitty Princess
info
Tato princezna strašně miluje všechno se značkou Hello Kitty. V jejím šatníku nic jiného nenajdete. Co kus oblečení, to s kočičí značkou. Je tam toho ale tolik, že princezna neví, co si dnes obléknout. Pomozte jí.
51%

Mega Singer DressUp

Hra Mega Singer DressUp
info
Upravte a nazdobte popovou zpěvačku roku 2012. Upravte jí celkový vzhled, naneste makeup, upravte vlasy a pak se zabývejte oblečením zpěvačky a doplňky. Na výběr máte velký šatník oblečení, které navíc můžete libovolně kombinovat barvami. Pak kytaru, brýle a další popové doplňky.
50%

California Girl

Hra California Girl
info
Jste v kůži mladé dívky, která ještě neví, co večer bude dělat. Rozhodněte se za ní, vyberte si kulturní, svatební nebo jinou párty a přizpůsobte tomu svůj vzhled. Vyberte si oblečení, makeup a další.
50%

Happy Summer Time

Hra Happy Summer Time
info
Je léto a venku svítí nádherné sluníčko. Ideální čas k dovolené a opalování se. Oblečte se v této hře podle vašeho stylu, vyberte si něco ledového do ruky a vyfoťte se. A kdy vy jedete na dovolenou?
51%

Candy Cutie MakeUp

Hra Candy Cutie MakeUp
info
Tahle dívka miluje barevné oblečení a léto. Vyberte jí proto to nejvhodnější oblečení na pláž a namíchejte do toho spoustu barev. Vlasy, makeup, klobouk nebo čelenka, oční čočky a nebo spoustu oblečení. Je to jen na vás.
51%

Forever Friends

Hra Forever Friends
info
Dvě nejlepší kamarádky čeká první školní den. Slaďte je dohromady tak, aby každý poznal, že patří k sobě tělem i duší. Vyberte jim oblečení, botičky a taky vlasy a výuka může začít.
52%

Vaše komentáře