Prom Makeover

(50%) Like Dislike

OblíkačkyOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Jste u dívky, která má plnou řadu šuplíků a v nich věci na líčení a makeup. Pomozte jí se v tom nepořádku vyznat a něco jí vyberte. Pak se mrkněte do skříně na její krásné šaty a slaďte jí tak, jako by se měla dnes vdávat.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Scene Couple

Hra Scene Couple
info
Mladý pár miluje scene styl. V jejich šatníku taky nic jiného nenajdete. Kombinací pro tento styl je ale hodně a mladý pár neví, jak se má sladit. Potřebuje pro to vaši pomoc. Oblékněte nejprve chlapce a pak se vrhněte po dívce.
50%

Anime Bikini Dress Up

Hra Anime Bikini Dress Up
info
Blíží se léto a je čas na radovánky u vody. Navlékněte na tuto dívku perfektní bikiny a zpříjemněte jí den. Můžete také změnit její vlastnosti tím, že upravíte vlasy, vyberete jiné čočky a zvolíte ji makeup.
49%

Sari Maker

Hra Sari Maker
info
Vytvořte krásnou indickou ženu. Máte spoustu kombinací v šatníku a možných variant, jaký makeup k oblečení vybrat. Vytvořte dokonalou a perfektní Indku a pochlubte se.
51%

Barbie at the Beach

Hra Barbie at the Beach
info
Barbie vyrazila na dovolenou někde do tropických pláží a ze svého obsáhlého šatníku uvažuje, co zrovna na sebe. Inspirujte jí a něco ji doporučte. Pomozte jí i s výběrem mezi kruhem, lehátkem nebo míčem.
53%

Scene Girl

Hra Scene Girl
info
Poslední dobou velmi populární styl Scene je tady zase. Tentokrát potřebuje mladá a vcelku sympatická dívka pomoci při výběru barvy vlasů a nějakého vyzývavého oblečení k tomu. Troufáte si jí pomoc?
52%

Sunbathing Makeover

Hra Sunbathing Makeover
info
Dvě nejlepší kamarádky spolu jeli na dovolenou k moři a chtějí si to pořádně užít. Vzali si s sebou plno oblečení na různé akce. Oblečte je na opalování, na nějakou párty nebo na procházku po městě.
49%

Vaše komentáře