Humaliens Battle 4

(48%) Like Dislike

Logické hry

Strategické hryOvládání

Hra se ovládá myší

Pošli přátelům

Popis hry

Humaliens Battle 4 je strategická hra založená na tazích ( stejně jako např. Heroes III ), ve které musíte dobývat nová města a vylepšovat svá vojska. Cílem hry je porazit Vašeho protivníka a zabrat jeho město.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

League of Chaos

Hra League of Chaos
info
Dobyj všechna sousední království na mapě. Při dobývání nového území produkuj nové jednotky jak rychle to jen půjde abys převálcoval obranou linii.
48%

Bottle Buccaneer

Hra Bottle Buccaneer
info
Sestřel všechny pirátské lahve co vidíš na obrazovce. Bohužel se nemůžeš adekvátně pohybovat a proto musíš zapojit svůj důvtip a láhve sestřelit různou kombinací odrazů.
49%

Blockgineer 2

Hra Blockgineer 2
info
Blockginner je skvělá oddechová hra, která vám prokrví vaše mozkové buňky na maximum. Dostaňte pomocí geometrických tvarů kuličku ke dveřím a postupujte tak do dalších levelů, dokud nebudete mít všechny úspěšně za sebou.
48%

Orange Gravity 2

Hra Orange Gravity 2
info
Odpoutejte lana držící pomeranč, posbírejte všechny citróny a a otevřou se vám dveře do další úrovně. V této logické hře Orange Gravity 2 je patnáct úrovní.
51%

Capture the Castle

Hra Capture the Castle
info
Velmi chytlavá strategická hra. Vašim úkolem je obsadit hrady tak, abyste mohli pak zaútočit na hlavního nepřítele. V průběhu hry se vám budou naskytovat nové možnosti, abyste mohli obtížnější úrovně lépe zvládat.
48%

Dino Shift

Hra Dino Shift
info
Ovládáte roztomilého dinosaura, který umí jako chameleon měnit barvu těla. Využijte této vlastnosti a požírejte kostičky. Postupně se budou objevovat nové a nové překážky v jednotlivých úrovních.
49%

Vaše komentáře